Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megérné megvenni így ezt a VW...

Megérné megvenni így ezt a VW Polot?

Figyelt kérdés
Adott 1 2001-es VW Polo sedan (1.4), kívül, belül szép, a tulaj szerint 1 hibája van ami mostanában jött elő: mégpedig hogy melegen néha nehezen indul, de beindul. Volt szerelőnél is vele, de náluk nem jött elő ez a probléma, nem tudtak vele mit csinálni. 250 ezerért ide adná így, szerintetek mi lehet a baj? Vagy merjem így megvenni? Ennyit szerintem így is megér mert tényleg szép kívül-belül. Egyébként csak városi járkálásra kellene az autó, tehát semmi komoly.
2019. okt. 4. 15:49
 1/5 anonim válasza:
100%
Én megvenném. Ha szerencséd van, négy új gyertya megoldja a gondot is.
2019. okt. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem egyszerű baja van. Ha az lenne akkor már a szerelő is megcsinálta volna. Szerintem ott komoly hiba lehet.
2019. okt. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De elvileg nem jelentkezett nála
2019. okt. 4. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó autók egyébként ezek, próbáljatok ennek utánajárni,mi lehet. Vagy alkudj még belőle kicsit.
2019. okt. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül 235-ért ide adta, megnézetem hogy mi van vele, de szerintem ennyit megért.
2019. okt. 8. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!