Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért vannak viszonylag jó...

Miért vannak viszonylag jó árban a FIAT Grande Puntok?

Figyelt kérdés

Első autós vagyok most vennék max 1 millióért egy kocsit ami szép is valamennyire

Tudom tudom sokszor volt már hasonló kérdés.


az tényleg igaz hogy olaszt ne? Vagy franciát?


Mazda 3 at is néztem csak azok nagyon rozsdásodnak sajnos



2019. okt. 31. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyilván azért működő autógyárak, mert csak szrokat gyártanak és senki se veszi az autóikat.

Ha karban van tartva akkor bármelyik autó jó lesz ha meg nem lehet az a csoda toyota is az is szerelő kedvence lesz.

A grande puntok mutatós kis városi autók.

Első autónak tökéletes, bár én mindig is nőies autónak találtam a külseje miatt.

2019. okt. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
2019. nov. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen ha olcsóbb, mint a hasonlók az azért van, mert nem olyan jó. A piac beárazza magát
2019. nov. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor ne vegyek ilyen autót? :/

Viszonylag jól néz ki VISZONYLAG XD

Most egy H s astra belseje az eléggé kaki

Nem tudom akkor mit vegyek

2019. nov. 1. 17:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A megítélés is befolyásoló tényező. Egy pár éves Renaultot vettem évekkel ezelőtt, semmi különös probléma nem volt vele, ugyanannyi pénzből sokkal jobb állapotút tudtam kifogni, ami kényelmes is, szemben, ha egy idősebb németet vettem volna. Tudod, szar olasz, szar francia...
2019. nov. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Ha valaki ilyet kérdez, 80% hogy a leírásban Olasz, Francia autó vagy Mazda lesz...


Miért nézegeti mindenki ezeket???


Oké, hogy ezek a legolcsóbbak de akkor is!


Az emberek el sem jutnak odáig hogy van a világon Toyota, Kia és Hyundai sok - sok év garanciával...?

2019. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Toyota, kia , hyundai ilyen árkategóriában úgy néz ki mint a seggem kifordítva :/

Legszívesebben Toyota t vennék félre ne értsd de max 1 millióért akarok venni autót

2019. nov. 1. 19:56
 8/8 anonim válasza:

Minden márkánál vannak jól és kevésbé jól sikerült modellek.Barátnőmnek múlt hónapban vettünk egy grande punto 1.4 t-jet et nem bántuk meg igazi kis élményautó.Az Olasz Francia kérdésre pedig a válaszom épp ugyan olyan jók mint a többi,családban van/volt Alfa,Fiat,Ford,Renault,Mazda,Toyota soha semmi zsebbenyúlós dolog nemvolt,igaz mind benzines.Ezt pedig tanulmányozd sokat segíthet mi is ez alapján lőttünk kis sok autót

[link]

2019. nov. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!