Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha veszel egy hasznaltautot...

Ha veszel egy hasznaltautot ami bedoglik elso honapban es mondjuk 200+ezer lenne a javitasa, akkor azt vissza lehet vinni vagy hogy mukodik ez? Milyen vedelmet nyujt az allam a vevonek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 23. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem lehet visszavinni es az allam ae nyujt semmi vedelmet.
2019. dec. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Az államnak mi köze a kocsidhoz? Gondolom, aláírtad, hogy megtekintett állapotban vetted át. Az, hogy elromlik, benne van a pakliban. Lehet garanciával is venni használt autót, akkor nem ér váratlan kiadás.
2019. dec. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Miért nyújtana? Állami támogatásból vetted, vagy mi köze van ehhez az államnak?

Egyébként benne van a szerződésben, hogy a későbbi hibákért az eladó felelősséget nem vállal.

2019. dec. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Beperelheted az eladót, de neked kell bizonyítani, hogy a hiba már a vásárláskor fennállt. És ez csak rejtett hibákra vonatkozik, ha elkopik a kuplung vagy a féktárcsa, az nem rejtett hiba.
2019. dec. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Semmilyen védelem nincs a gyakorlatban, a használt autó vásárlása mindig lutri. Simán lehet, hogy az eladó épp csak annyira rakta/rakatta össze, hogy pár hétig működjön.
2019. dec. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Írni kell egy alázatos levelet Kövér Lászlónak, Orbán Viktornak, és CCbe rakd bele a Karácsony Gergelyt is meg a biztonság kedvéért Tarlós Istvánt.

Aztán el lehet menni a sóhivatalba és kérni a védelemet, Dárt Véder titkárurat kell keresni.

2019. dec. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Elvettem az asszonyt.

Fél év után kiderült hogy egy tisztaságmániás otthonülő hárpia,

és meghízott mint egy viziló.

Kit pereljek be??

2019. dec. 24. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért olcsóbb egy használt autó mert több hibája lehet, jöhet elő mint egy újnak.

Az állam semmilyen védelmet nem ad, nem csak erre de semmire sem.

2019. dec. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha eladtam a használt autómat, de az érte kapott pénzt nem költhetem el, hanem félre kell rakni, mert onnantól x ideig bármilyen meghibásodás van a kocsival azt nekem kell fizetni, netán valaki elviszi ökörködni a mezőre, elszáll benne valami és köteles vagyok a roncsot eredeti áron visszavásárolni, ő megy egy jót szórakozott ingyen, akkor inkább felgyújtanám az autómat, vagy eleve leadnám a bontóban. Onnantól le van tudva, nincs további váratlan költségem.

Hála a jó égnek, hogy ez nem így működik. Se autónál, se lakásnál, se semmilyen más használt cikknél. Ha használt cuccot veszel, a te kötelességed megnézni, átvizsgálni és eldönteni, hogy neked annyi pénzért megfelel-e vagy sem. Ha megvetted, onnantól a tiéd minden előnyével és esetleges javítási költségével is. Ha ezt nem tudod elfogadni, akkor vegyél garanciális autót!

2019. dec. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Te, koma, ha 200 000 ft téged a földhöz vág, ne vegyél ótót!

Biciglit neki!

2019. dec. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!