Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Easytronic Corsa mennyire tud...

Easytronic Corsa mennyire tud zsebbenyúlós lenni?

Figyelt kérdés

Corsa D 1.2 easytronic váltóval.

Azt tudom hogy ez csak egy robotizált manuális váltó, de barátnőm nincs jóban a kuplunggal sajna.

Melyik drágább ha bedöglik az easytronic ami az 1.2-esekben van

Vagy

A hagyományos 4 fokozatú bolygóműves ami az 1.4-esekben.

Sose volt automata váltós autóm.



2020. jan. 15. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Inkább egy sima bolygóműves automata.

A C Corsák robotizált váltóival sok volt a gond, nem tudom azt mennyire orvosolták, de attól függetlenül is jobb egy automata váltó, vásárlás előtt meg kell vizsgálni, az nem előjel nélkül romlik el, a robotizált váltó szervo motorja viszont minden előjel nélkül be tud állni, és normálisan működve is darabosan, rángatva vált.

Használt autónál az előélet fontos, tehát egy lestrapált automata és egy karbantartott robotizált közül jobb a robotizált.

2020. jan. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A C corsánál nagyon sok probléma volt az easytronic váltóval. Nem tudom, hogy a D corsánál javították e a technikát.

Én nem merném megkockáztatni.

Igazából a D corsa láncos motorjaival is sok a probléma,lánc nyúlás, hengerfej hiba és nagyon lomhák.

Nekem is D corsám van, de én szíjjas versiót vettem.

2020. jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én elfelejteném az Opel Corsát. Nézzetek körül japán-délkoreai vonalon.
2020. jan. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mit ajánlasz?:)

Yarist is néztük, de az is csak robotizált váltós, nem hagyományos

2020. jan. 15. 21:53
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Honda Jazz?

Mondjuk az fokozatmentes automata (CVT), jól át kell nézni vásárlas előtt, az olajcsere a lelke.

Nyomatékváltó van a Suzukikban, Swiftből sem csak az első széria létezik, az újabbak azért már komfortosabbak, de van SX4, Ignis, Liana, stb.

Dél-koreai a Kia, Hyundai, megbízható autók, de a váltó tipusokkal nem vagyok képben pontosan milyenek is az automatáik

2020. jan. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem engedd el ezt az automata váltós megoldást.

Én bármelyik típusra rakerestem, az automata verziót egyiknél sem ajánlották. Ha megadja magát az autómata váltó, az felér egy gazdasági totálkárral.

2020. jan. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyre több az automata váltós autó, a "ha elromlik" főleg olyanoktól hangzik el, akiknek soha nem volt...

Igen, el tud romlani, főleg, ha elhanyagolták, megfelelő karbantartás esetén viszont nem törvényszerű, hogy elromlik, ha nem egy alapból problémás kondtrukció (mint a C Corsa robotizált váltója)

2020. jan. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Barátnőmnek, meg a családjában mindenkinek automatája volt/van ezért is szokott hozzá ő is.

Igen csak fejtoros hogy mi legyen az mar biztos

2020. jan. 16. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!