Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Passat B5.5 1.9 PD...

Volkswagen Passat B5.5 1.9 PD TDI Megéri 600 ezer forintért?

Figyelt kérdés

Mivel úgy adódott hogy egy nap kb 150-200km kell ingáznom úgy döntöttem,hogy dízelre váltók,amiben azért hely is van,találtam egy céges(!) autót.Volkswagen Passat 1.9 PD TDI motorral 131 lóerővel,kulturált beltér,teljes futómű felújításon esett át,motorikusan rendben van,viszont kívül rengeteg esztétikai hiba van,itt ott peverődések,meghúzások stb,de a jobb eleje meg van törve,lámpa lökös,sárvédő,motirtértető egy kicsit,nem nagyon,csak ezek az elemek sérültek.

A kérdésem az,hogy egy 400 ezret futott,felújított futóművű,esztétikai hibákkal tele lévő,1.9 PD TDI motorral szerelt,2004 és,kombi B5.5 Passat megéri 600 ezerért?



#Volkswagen #Passat #PD-TDI #napihasználós
2020. jan. 26. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt így látatlanba ember meg nem mondja.
2020. jan. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, nincs megjavítva a törés.

Szerintem nem éri meg. Víz elfolyt belőle? Futómű kapott? Kell húzatni esetleg?

Sokat futott, lerúgott autó. Még ha meg is javíttatnád, akkor is egy lerúgott sz/r marad. Inkább nézz 200.000 többért egy épkézláb állapotút.

2020. jan. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem , keress jobbat inkább várd ki .
2020. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt 2004es pdtdi tiptronic Passatom 860000 kilóméterrel és könnyebben indult mint a mostani crdízelem amiben még fele annyi sincs. A Delman.hu oldalon 42000 forintért az egész első futómő összes mozgó alkatrészét megkapod szetben csavarokkal együtt. Nagyon jó kocsi, imádni fogod.
2020. jan. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek még most is 1 millió ft környékén mennek (nem véletlenül tartja ilyen jól az árát), 600ért szerintem elég szar lehet ez a példány.
2020. jan. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened, hogy zavaró-e az esztétikai hibák
2020. jan. 27. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!