Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lenne nekem egy KXD-608-asom...

Mezeihémárk kérdése:

Lenne nekem egy KXD-608-asom miért nincs alapjárata? Story lent!

Figyelt kérdés
Lenne nekem egy KXD-608 asom 4T 125ccm. Amikor megvettem ezt a motort hidegen-melegen király volt az alapjárata. Egy nap kifogyott belőle a benzin haverommal voltunk adott benzint minden. A motor durrogott minden baja volt. röktön haza vettem az irányt kb 1km volt a hazaút. hazaértem gondolkoztam felhívtam haverom mibaja lehet? 100-as benzine volt a haveromnak és az enyémbe 95-ös kel! röktön levettem a kalbit kitisztitottam tankból leengedtem a benzint. ezek után az alapjárat sehol nincs mostanába hidegen eddig volt már nincs. melegen is néha van amikor úgy gondolja néha nincs. a levegőszűrőn keresztül olyan mintha fars levegőt szívna de apám azzal magyarázta hogy azért mert sport szűrő. Szerintetek mit kellene állítani, csinálni vele? mit kellene minél előbb cserélni? stb.stb. levegő szűrő azmár kivan nézzva rá 2-3hét és azt megis veszem! remélem érthető voltam

#benzin #hiba #levegő #levegőszűrő #KXD #benga #kxd608 #kxd-608 #kalbi #kalburátor
2020. ápr. 8. 00:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól hogy beleraktad a 100-as benzint nem lehet semmi baja.
2020. ápr. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem értem, de amikor beleraktam a 100-as benzint nem bírt menni durrogot a gázkart is ha teljesen ráhuztam fulladozott nem bírt menni pici gázzal döcögtem haza és ahogy írtam is azóta nincs alapjáraata a motornak
2020. ápr. 8. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!