Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van mostanában ennyire...

Miért van mostanában ennyire kevés használtautó minden oldalon?

Figyelt kérdés

Egyszerűen sosem találok egy számomra megfelelőt fél millió alatt.

Kis városi szaldagálósnak kellene.

Van valami típus, amit ajánlanátok?

C corsa, Skoda Fabia feeling...



2020. ápr. 9. 23:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Clio, punto, Swift, matiz, colt, saxo.
2020. ápr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Miért van kevés eladó használt autó?


Nem tudom, hogy hallottál-e róla, de van egy ún. koronavírus, ami miatt járványveszély van az országban, ami miatt a határokat is lezárták.

1) Emiatt nem jöhetnek be külföldről használt autók.

2) Senki nem akar veled találkozni

3) Sőt, senki nem akar valaki másnak az autójában ülni, és azt sem akarják, hogy valaki más a saját autójában üljön

4) Az emberek jelenleg nem akarják eladni az autójukat, mert újat úgysem vesznek egy bizonyos ideig (sokszor új vásárlása esetén adnád el az autódat)

5) Mivel kijárásái korlátozás van, ezért amúgy is kicsi lenne a kereslet, házhoz meg nem biztos, hogy szeretnéd szállítani az autódat egy bizonytalan vevőnek


A leírásban lévő kérdésre sajnos nem tudok válaszolni, sok sikert a leendő autódhoz :)

2020. ápr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Milyen koronavírus?

Az meg mi, én nem hallottam semmi ilyesmiről.

2020. ápr. 9. 23:57
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Feráli tésztarózsa. A feeling milyen márka?
2020. ápr. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Koronavirus, elvileg valami ami nem jó dolog, valami kijárási korlátozás vagy mi a szösz van most, lehet valami, mert a dílerem sem elérhető, a másik sem szóval biztos nem vitték be.


Ezért lehet ez.

2020. ápr. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"A feeling milyen márka?"


Megadjam az angol tanárom számát?!

Te pedig megadhatnád a pszichológusod számát nekem, mert az ilyen válaszoktól a fanszőrzetem kihullik.

2020. ápr. 10. 00:52
 7/14 anonim ***** válasza:
Most lehet mérgesnek lenni meg lesüllyedni erre a szintre, de a kommentelőnek a cinikusságától függetlenül is igaza volt. A korona azért eléggé ártalmas szinte minden ilyen nagyobb kiadásra, a további okokat meg felsorolta az illető.
2020. ápr. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 D. Brasco ***** válasza:
39%
Azert nincs annyi hasznalt auto,mert soros...illetve a szabadkőműves ortodox zsidó gyíkemberek......
2020. ápr. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jelenleg a hahun 105.145 darab hirdetés van... Nem tudom ti hol kerestek. X autómárka fanatikus csoportba bent vagyok FB-n az elmúlt másfél hétbe kb 20-25 új tag lett mondván most vettek autót...
2020. ápr. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

Hasznaltauto.hu-n jelenleg 102.391 személyautót hirdetnek. Nem tudom korábban menyi volt, de ez azért nem kevés, lehet válogatni.

Kis kitérő:

"Sőt, senki nem akar valaki másnak az autójában ülni, és azt sem akarják, hogy valaki más a saját autójában üljön"

Ezzel pontosan így vagyok én is. De mivel nekem van autóm, a többi közvetlen kollégámnak nincs, a főnököm utasításba adta, hogy a vírushelyzetre való tekintettel, nehogy már a kollégák tömegközlekedéssel járjanak, majd én reggel összeszedem őket a városban, befurikázom őket a munkahelyre, délután pedig mindenkit haza házhozszállítok. Természetesen mindezt saját költségemen, ami ha nem tetszik fel lehet mondani. Ő pedig otthonról dirigál. :(

2020. ápr. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!