Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet kiengedni a...

Hogyan lehet kiengedni a elektromos kéziféket, ha lemerült az aksi?

Figyelt kérdés

nissan xtrail-t vettem, elektromos az üzemi fék és a kézifék is. Tehát a pedált kisujjal tövig nyomom. a kézifék pedig gombos és mindig automatikusan behúzza, ha megállok. És a kuplung meg a gáz is elektromos.


Ha be akarom tolni akkor hogyan engedem ki az elektromos féket???? Amúgy betolni se tudnám, hiszem nem működik a kuplung csak ha gyújtásra van kapcsolva.


2020. máj. 25. 17:54
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
csak, ha gyújtásra van kapcsolva és van feltöltött aksi az autóban :)
2020. máj. 25. 17:57
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Feltöltöd az akksit vagy veszel egy normális autót amiben nem minden elektromos.
2020. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi :) hozzáértés lvl9999999 már nem árulnak mechanikus kézifékkel rendelkező autót. amin van kar az is elektromos.
2020. máj. 25. 18:36
 4/15 A kérdező kommentje:
néhány autóban van egy segédakkumulátor amit nem lehet cserélni. 6v-os. jobb mercikben szokott a leggyakrabban lenni. pont arra van, hogy az elektronikát áram alá helyezze, ha baj történne az aksival. mivel nekem nem volt 50-80millió Ft-om, ezért egy xtrail vettem. mára 3 hónapra. Csak én hülye nem kérdeztem rá a szalonban. Pedig körbevezetést is kaptam :/
2020. máj. 25. 18:40
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
Elég szomorú, hogy már nem csinálnak normális autókat.
2020. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A kuplung hogy lehet elektromos?

Azt bármikor be kellene tudnod nyomni, mert az szinte mindenhol mechanikus.

2020. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak bekell bikázni és menni fog.
2020. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hát simán elektromos... a pedál csak egy érzékelő sor. amúgy hall szenzoros. egyáltalán nem érezni, hogy mikor fog a kuplung. olyan mint egy xbox kontroller. de ettől függetlenül tökéletesen vezethető. a féket szokni kellett, mert először egy olyan satut nyomtam véletlen, mert tövig benyomtam izomból :D aztán megszoktam, hogy csak lábujjheggyel kell pöcögtetni....
2020. máj. 25. 21:49
 9/15 A kérdező kommentje:
nem lehet bebikázni, ahhoz nagyon durván szét kell szedni. 1.6-os motor van benne, ls a motorháztetőt ha felnyitom akkro az aksi az bőven a kerekek szintjén van és hátul...
2020. máj. 25. 21:52
 10/15 anonim ***** válasza:
kuplung elektromos? nem véletlenül automata kocsira gondolsz, ahol alapból nincs is kuplungpedál? Csak mert ott szokás, hogy ha park módba teszed akkor magától behúzza az elektromos kéziféket is.
2020. máj. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!