Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó motoros, túta útvonalat írtok?

Jó motoros, túta útvonalat írtok?

Figyelt kérdés

Merre szoktatok járni?

Vagytok Club ban?



#Út,túra,motor,kirándulás,szerpentin
2020. máj. 30. 13:15
 1/5 dirtboy ***** válasza:

Kinek mi jelenti a jót.

Én hozzám a kozeli kedvelt hely a lillafüred-felsőtárkány közti szakasz.

De mivel csak idén kezdték javítani az utat így aki kanyarvadászkodni jár az inkább megy a parádsasvár-mátraháza szakaszra. Mondjuk idén elkészüt a mátraháza és a kilátót össze kötő szakasz is,úgy hogy most már ott is jobb tempót lehet majd tartani.

Van egy kis jó szakasz dédestapolcsány és tardona közt is.

Tempósabb nagyobb ívű kanyarok miatt meg én tiszaújváros és hejőkürt közti szakaszra szoktam menni.

Ott 3,4km-es távon tudsz oda vissza menni és ez tartalmaz 2jobb és két balos tempós kanyart valamint nem vészes a forgalom sem és jól belátható minden.

2020. máj. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,megnézem őket a nyáron.
2020. máj. 30. 13:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Hány km, honnan indulnál? Ausztriában a 69-ea út is tök jó 1 napos kis túra, ha nem keleten laksz.


Budapest közelében Pilisvörösvár és Esztergom közti szakasz is szép, esetleg amit Dirtboy is írt, cdak egészen Gyöngyöstől Egerig a 24-es úton.

2020. máj. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Borsodi vagyok.
2020. máj. 30. 14:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor egy Miskolc - Eger a Bükkön keresztül. Visszafelé meg mehetsz Szilvásvárad felé.
2020. máj. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!