Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetetek online vagy...

Szerintetetek online vagy tantermi képzéssel jobb letenni a kreszt?

Figyelt kérdés

2020. jún. 1. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elberfüggő, nekem jobb volt tanteremben.
2020. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sajnos még nem volt online.

A tantermes képzés nagyon lehangoló volt: egy levegőtlen szuterénben ültem 16-17 évesek között, akik alap dolgokat sem tudtak, ezért mindent többször kellett elmagyaráznia az oktatónak. Egy időrablásnak tűnt az egész. Szóval ha lett volna lehetőségem, biztos az online tanfolyamot választom.

A tantermes azoknak lehet jó, akik nem képesek önállóan tanulni.

2020. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A 2. hozzászólásban sok igazság van. Én is tantermi kurzuson voltam. Tényleg ez van. Ülnek bent, meghallják, hogy kuplung és úgy néznek, mint borjú az új kapura.

Persze nem kell senkinek Schumachernek születni, de ha már kresz, akkor ezek legyenek ismerősek.


Egyébként, van jó oldala is. Egy csomó praktikus, való életben használható dolgot elmondott az oktató, szóval nem bántam meg.

2020. jún. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Szia.


Én 2015 év végén csináltam meg a KRESZ tanfolyamot, November végén volt a vizsgám. Beiratkoztam, valamikor akkor jött be nem sokkal ez az E-learning dolog. Én arra mentem. Valamivel olcsóbb is, mint a tantermi képzés (hát mondjuk, nyilván).


DE! Én úgy mentem oda, hogy már előtte hónapokkal megtanultam "Ától Cettig" a KRESZ-t. Édesanyám vett egy "B"-s jogsisoknak való könyvet, és azt ki olvastam párszor. Szóval, mikor én beiratkoztam, már mindent tudtam. Megkaptam e-mailben a felhasználónevet és jelszót. Gyakorló modulok, és modulzáró vizsgák voltak benne. Lényegében, ugyan az, mint a könyvben. Én azokat ki is hagytam, mindenből csak a vizsgát csináltam meg. Azt hiszem 2 nap alatt, kb 3 óra volt összesen. Rá 1,5 hétre kaptam a vizsgaidőpontot Miskolcon az NKH-nál. Elmentem, át is mentem max pontszámmal, tehát 75/75.


Én most azt mondom, hogy ne mindig a TANÁRRA, OKTATÓRA hagyatkozzunk. Ne úgy menjen oda senki, hogy előtte nem tud semmit. Kezdje el, tanulja meg! Már akár a beiratkozás előtt is. Ilyen könyveket lehet kapni egyszerű, sima könyves boltokban is.


Visszagondolva egyáltalán nem bántam meg. Nem idegeskedtem a vizsgán sem, mert tudtam, hogy mindent tudok.


Ha valaki gyorsan szeretné megcsinálni a KRESZ-t, illetve magát az egész jogosítványt, legyen szó akár "A"-s jogsikról vagy a "B"-ről, de igazából bármelyikről, akkor így tud rá felkészülni, és elvégezni a tanfolyamot, majd a vizsgát.


Gyorsabb az E-Learning, és olcsóbb is.


Én csak ajánlani tudom.

2020. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Laylah ***** válasza:
100%

Nekem most pont, hogy lassabb :) februárban kezdtem az e-learninget, májuk végéig lett volna ugye hozzáférésem az anyaghoz, de a vírushelyzet miatt meghosszabbították augusztus végéig. Ez nekem nagyon is jól jött, mert lassan haladok sajnos az anyaggal, meló mellett, mire este 8-ra oda kerülhetnék, hogy akkor nekiüljek, addigra sem kedvem, sem energiám még gépet kapcsolni sem.

További előnye, hogy szépen le lehet screenshotolgatni az anyagot, így bármikor vissza tudod nézni a hozzáférés lejárta után is, mondjuk későbbi vizsga előtt. Nincs olyan, hogy mondjuk valamit nem tudsz lejegyzetelni, ugyanakkor az sincs, hogy ha valamit nem értesz, akkor valaki megválaszolja neked.

2020. jún. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. két éve csináltam, offline. Szerintem ennek is megvan az előnye, de valószínüleg nem ott, ahol én csináltam. A Padlógáz autóssuliba jártam, ahol egy vén faszi tartotta az órákat. Büdös is volt, baromi lassú, és igazából amit elmondott az önmagában édes kevés lett volna a vizsgához. Én megvettem a tankönyvet és a teszt kérdéseket. Plusz hozzáolvastam az órai vázlatot.
2020. jún. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
77%
Online!!
2020. júl. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Én mindkettőt csináltam, tantermi szemléletesebb, de időrablóbb, online pedig monoton és darálós, bár elég átfogó az anyag, és jók az ábrák. Mondjuk nem értem, hogy miért ilyen drága az online, hisz csak egy időszakos belépési kulcsot adnak egy kész anyaghoz, vicc érte az 50 ezer fortint...


Online KRESZ-nél készüljetek fel rá, hogy nem enged tovább a rendszer vizsgára, ha nem kattintotok le (nem túlzás!) 700-900 kérdés-választ. Egyszerűen nem lehet kikerülni, agyrém! Bár az tény, hogy beléd veri az anyagot emiatt, de nekem valami 20 óra volt összesen, mire végigdaráltam a majd 1000 kérdést.

2020. júl. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Laylah ***** válasza:
95%

50? Az enyém 35-be került, és idén kezdtem, szintén online.


A 7-900 kérdés az a gyakorlóvizsgán van az utolsó részben, vagy összességében gondoltad? Mert utóbbi esetén jól el van osztva, 15 kérdés minden modulzáró, 55 kérdés a részvizsga, abból 4-5 van. Összességében valóban kijön ez is 700-900-ra, de apránként, fel sem tűnik, sőt, én kifejezetten élvezem. :) 16 óránál járok és 70% a teljesítettségem úgy, hogy az egyes lapokhoz tartozó feladatokat nem néztem meg, sem a jogszabályokat, de minden mást igen. Meg vagyok annyira élelmes, hogy megörökítem a tartalmat a magam számára, későbbi átnézés céljára.

2020. júl. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
elearning mindenképp!
2020. okt. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!