Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha elszeretném adni a kocsimat...

Ha elszeretném adni a kocsimat és a vevő vidéki akkor adás vételi szerződés lebonyolítása, hogy történik ?

Figyelt kérdés

2020. jún. 5. 09:53
 1/7 D. Brasco ***** válasza:
100%
Gondolom a vevő elmegy hozzad megirjatok a papirokat azt jonapot!Vagy te mire gondoltal?
2020. jún. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy mintha a szomszédodnak adod el.
2020. jún. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Meséld már el légy szíves, hogy mi a különbség egy pesti vagy egy mucsajpusztai vásárló között?

Ha tetszik neki az autó és van pénze, akkor szerintem semmi.

Adásvételit aláírja, a megalkudott árat kifizeti, beleül és elviszi.

Mindenki boldog.


Mi a kérdés?

2020. jún. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én pécsi vagyok, a mostani autómat Budapesten vettem (máshol nem volt a kiszemelt darab). Ez kereskedés volt, de a lényeg szerintem ugyanaz.


1. Felutaztam megnézni és kipróbálni

2. Megállapodtunk árban/kedvezményekben

3. Aláírtunk mindent amit kellett

4. 2-3 nap átfutási idő volt, így hazamentem

5. Visszamentem az autóért, hazafele már az autóval jöttem

2020. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4#

Az a 2-3 nap átfutási idő nem tartozik az autó adás-vételéhez, ha a papírjai rendben vannak (Magyarországon forgalomban van), azonnal elvihető.

Az sem ritka eset, amit felvázoltál, külföldről behozott autók esetében, amikor a keteskedőre bízzák a forgalomba helyezést, csak ennek megvan az ára... persze a kereskedő rutinból elintézi, amivel lehet a vevő hetekig kinlódna

2020. jún. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, a #3 válaszom miért lett lepontozva?
2020. jún. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 Amit én vettem, az speciel forgalomból ideiglenesen kivont darab volt (nem az állapota miatt, hanem mert elég drága autó és az előző/első tulaj nem tudta fizetni), szóval innen az átfutási idő.
2020. jún. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!