Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudom kideríteni, hogy...

Hogyan tudom kideríteni, hogy melyik cooler és vízcső a rossz? (1.9 TDI)

Figyelt kérdés

Audi A4 B5 1.9 TDI 1999/11 AVG


Kihúzatásnál valami nagyon fúj, jobban is kormol, és erőtlenebb is, szóval lehet, hogy valami cooler csővel lesz a baj. A felső már volt cserélve ilyen gonddal, azt rögtön észrevettem, mert szét volt repedve. Ez 100%, hogy cooler cső? Mert a jobb oldali lámpa volt csinálva, és onnan le lett szedve az a műanyag rész a légszűrőnél, és hogy azt lehet-e rosszul visszarakni, bár ez nem rögtön a szerelés után jött elő, hanem 2-3 napra rá. Ha cooler cső, akkor azt a szerelő meg tudja állapítani?


A másik, hogy szivárog a hűtővíz egy csőnél a motor és a tűzfal között, annál, amelyik a tűzfalba megy a motorból, úgyhogy lehet a radiátorba megy. Az melyik cső lehet?


Azért érdekelne, mielőtt elviszem, mert én veszem/rendelem bele az alkatrészeket, és megpróbálnám eleve úgy vinni, hogy cseredarabbal együtt.


Előre is köszi a válaszokat!



2020. jún. 16. 22:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Majd megveszi a szerelő hozzá, amikor lebontja és látja hogy rossz.

DE a csöveket biztos nem cserélik , azt ellehet dobni amelyik rossz.

2020. jún. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!