Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha 650 ezer forintom van...

Ha 650 ezer forintom van félretéve erre a célra, akkor olyan 500 ezerért már nézhetek autót?

Figyelt kérdés
150 ezer forint elég lenne átìrás, kötelező, első szervizre? Régebbi típusok kozt nézelődök, főleg kisebb motoros autókat, ilyen Suzuki Swift első generációs kategória, esetleg Opel Astra F, Corsa C, Citroen Saxo, IV Polo stb.

2020. júl. 3. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
igen, simán
2020. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Az átírás kb. 60 000 Ft.

Használt autónál meg nincs kötelező első szerviz, mint a szalonautóknál a garancia miatt.

2020. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mármint úgy értem, hogy bár igyekeznék jó állapotút venni, ennyiből talán egy Swift/Saxo kaliberű bőven a kínálat teteje, de azért egy szerelőhöz gondolom csak érdemes elvinni, hogy azért minimum egy olajcserével indítsunk, meg akkor már egy két szűrő fékbetét stb. Valaki eleve arra esküszik, hogy használt autónál mindenképp cserélni kell vezérlést, akkor is, ha 5-10 ezer km-rel ezelőtt megtették, mások szerint meg nem kell semmit csinálni vele, bele kell ülni ‘azt menni vele.

Én a biztonság kedvéért csak elvinném az elején, vagy nem szükséges, ha olyan az állapota?

2020. júl. 3. 22:01
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
olajcsere, vezérléscsere, ha nem tudod ezerszázalékig biztosan, hogy tisztességesen lecserélték. Ezért írtam, hogy elég lesz a 150 ezer.
2020. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Igen, simán. Az átírásra, biztosításra meg egy olajcserére valószínűleg elég lesz a 150 lepedő.
2020. júl. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy klímás swiftet nézel szerintem az autó maga max 400-ba meg áll és még több marad.
2020. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!