Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A tegnap éjjel a rendőrség...

A tegnap éjjel a rendőrség megállított és megfujattak. 0.8 légalkoholt mutatott ki a gép, 5 hónapja van jogosítványom, mire számíthatok? Sem baleset,sem gyorshajtás nem volt, csak ittas vezetés.

Figyelt kérdés

A tegnap éjjel a rendőrség megállított és megfujattak. 0.8 légalkoholt mutatott ki a gép, 5 hónapja van jogosítványom, mire számíthatok? Sem baleset,sem gyorshajtás nem volt, csak ittas vezetés.

Előre is köszönöm a segítő válaszokat.


Igen tudom nagy hiba volt és hogy nem érte meg, kérlek csak segítő válaszokat adjatok.



2020. júl. 17. 15:52
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
De mondd el, hogy mit ittál és hogy mennyivel utána vezettél, hogy tanuljunk belőle.
2020. júl. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

0.5 vodka, 4 sör, egy pár feles. Az utolsó sört akkor dobtam el amikor beültem a kocsiba. Nem tudom egyszerűen mi történt velem, mindig en voltam az ember aki nem engedte az ilyet másoknak, aki sose ment többel a megengedettnél. És erre most ez. Arra számítottam nem lesz ott rendőr, mert nem szoktak. Tudom hibaztam, nagyot, és hogy a tetteimnek következményei lesznek. Ezt most drágán megtanultam.

Sose kövessétek el ezt a hibát!

2020. júl. 17. 20:55
 23/44 anonim ***** válasza:
87%

Balesetet nem okoztál, de a mért alkoholszint magasabb volt, mint a határértékben megadott 0,25 milligramm/liter, tehát ez már bűncselekmény, nem szabálysértés.

Ebben az esetben már bírósági ügy lesz, pénzbírság biztos, százeres tétellel kalkulálhatsz, illetve vezetéstől eltiltás, aminek következménye lehet a kötelező utánaképzés (ami szintén pénzbe kerül).

Első esetben nem jellemző a felfüggesztett börtön, de nyomot hagysz a hatóságoknál, az anyagi veszteséged meg simán lehet fél millió, vagy annál is több

2020. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
0,5 vodka az fél üveg vagy fél liter?
2020. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
72%

#22


"0.5 vodka, 4 sör, egy pár feles."


Hát akkor egészségedre, ez az adag azért gyalog is szép tud lenni, nem hogy autóval. :D


Akkor a válasz szerintem megvan a kérdésre, lesz ennek azért szép menete, bár felfüggesztett (vagy súlyosabb) szerintem sem lesz.

2020. júl. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
79%

Hát ez egy tisztességes bekúrás.

Remélem nagyon sok évre eltiltanak.

2020. júl. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%

26-os vagyok!.

A friss jogsi az gáz lesz a biró szemében,nem beszélve az ügyészről.Ugyanis nézik az elö életet---mire is gondolok: szabálysértés 2 éven belül

5 évre visszamenőleg a büncselekményt

elöéleti pontokat

Mióta vezetsz---hivatásos sofőróknél km-t is nézik. Természetesen ezt nem ellenőrzik-ez a bizalomra épül.

Nem akarlak elkeseríteni,de a mennyiség amit megittál az közepes szint felső része.Ebből fognak visszaszámolni,bár sokkal kevesebb nem lesz.

Plusz amit már írtam= az ügy vége hónapok lesznek.(ha Pesti vagy főképp)

2020. júl. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
63%

Nem érdekel,hogy le pontoztatok!Az igazság fáj! Tudom, de most is azt írom, pénz , és 2 év minimum a jogsit bevonnám. Friss jogsival???

Én ~40 éve vezetek napi szinten, de 1 nyelet alkoholt nem ittam...

2020. júl. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
Brutál.
2020. júl. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
25%

Én nem szoktam inni sose ha vezetek. Ha véletlen iszunk is egy sört kaja mellé 3 órát szoktam várni, hogy kimenjen.

Megbánást kell tanusítani aztán hátha nem lesz nagyon durva a büntetés.

2020. júl. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!