Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia RX 50 vagy Aprilia SX...

Aprilia RX 50 vagy Aprilia SX 50 ?

Figyelt kérdés
Hamarosan motorvásárlás előtt állok és nagyon gondolkozok hogy most RX vagy SX 50 legyen . Nos igazából a motorozásaim 60%-a aszfalton történik a többi 40 % terep . A főbb elgondolkodtató hogy most egyik se a legjobb választás erre mivel az RX-en azon terepgumi van de olyat is hallottam ha a terep gumival aszfalton mész gyorsan eldeformálódik a gumi , de az SX meg terepen csúszkál mint a rohadt élet mivel SM gumis . Olyan 350-400 ezerért tervezek venni és utána nem igazán lesz pénzem egy új kerékszettre hogy akkor cserélgetem csak esetleg majd 1-2 hónapra rá esetleg bírok rá venni kerékszettet , de akkor melyik motort vegyem ? Hallottam olyat is hogy az SX erősebb meg hogy azon SM felfüggesztés van.Remélem valamennyire érthetően leírtam hogy miért állok nagyon nehéz döntés előtt és miért vagyok nagyon tanácstalan hogy mi legyen.Előre is köszi a segítségeket .:)
2020. júl. 17. 20:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!