Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autó nehezen veszi a...

Az autó nehezen veszi a sebességet bizonyos fordulatszám felett. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Adott egy 1.9 PD Tdi motor. 150 kmt mentem vele tempomattal 3000-3100 közötti fordulaton autópályán. Majd mikor jött egy lassabb szakasz, útépítés miatt visszaváltottam, viszont rendkívűl nehezen akarta venni a sebességet. Szinte erőből kellett odatenni. Aztán jött egy lassabb szakasz ahol csak 2000-2200 at forgott a motor, ezt követően ismét könnyen vette a sebességet. Most lett benne a komplett kuplung kicserélve, kettőstömegűvel. Valaki tapasztalt hasonlót? Köszönöm a válaszokat.
2020. aug. 25. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Indulásnál szépen, könnyen beveszi a sebességet?

A leírtakból az jön le hogy nem jó a kuplung, nem old ki.

2020. aug. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen. Indulásnál szépen veszi. Amint a folyamatos 3000-3100 közötti fordulatszám csökkent, rá pár kilóméterre szintén ismét szépen, lazán vette a sebességet.
2020. aug. 25. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha cseréltettél váltóolajat,akkor az a baja...A gyárit kell bele rakatni.Én e46-al jártam így,hogy váltó olaj csere után akadt a váltó.Gyári olajat kapott és szépen működik.
2020. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor ennek utána járok, hogy a szerelő cserélt-e. Köszönöm
2020. aug. 26. 18:56
 5/5 anonim ***** válasza:
szívesen
2020. aug. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!