Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus 1 millióért?

Ford Focus 1 millióért?

Figyelt kérdés

Megéri? Mellette néztem Honda civicet, viszont azokból szinte 1.4 van 1 milkó alatt.

Nézegettem sok "1 millióért milyen autó" kérdést, de össze vissza írt mindenki..

Tehát engem a megbízhatóbb autók érdekelnek.

Civic, octavia, corolla(1 milkó alatt ezis necces), focus, g-h astra, ford mondeo, passat. A motorokat nagyjából ismerem, a lényeg hogy menjen az az autó ha rálépek.



2020. szept. 27. 01:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó viszont a felsoroltak közül, ha benzines kell én inkább lehet a Corollát vagy a Hondát választanám.
2020. szept. 27. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, viszont annyi a gond, hogy a civic-nél az 1.4 esek vannak szinte csak 1 millió alatt. Ami szerintem picit gyengécske
2020. szept. 27. 05:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha megbízhatóság a fontos akkor kia vagy hyundaiban is gondolkozhatsz.
2020. szept. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Apámnak van egy Ford focus kombija 2009-es 2.0 TDCi motorral, hát én imádom.. Csak sajnos 1 milla alatt az kilőve.. Ráadásul valós 250E KM van benne, szinte mint az új.
2020. szept. 28. 02:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 3 honapja vettem 850-ért 1.6 TDCI focust 2010-est.
2020. szept. 28. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az szuper! És mennyire "megy jól"? Nyilván nem húz annyira mint a 2 literes
2020. szept. 28. 05:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!