Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kazettás magnó van az autómban...

Kazettás magnó van az autómban, hogyan tudnék üres kazettara az általam letöltött zenéket felvenni?

Figyelt kérdés
Illetve Debrecenben valahol csinálnak ilyet? Én nem hiszem hogy értenék hozzá.
2020. okt. 3. 16:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet már nem nagyon csinál senki. Régen volt olyan megoldás hogy CD-ről lehetett kazettára felvenni zenéket egy erre alkalmas lejátszóval.

De ha esetleg találsz is valakit aki ilyet csinál lehet olcsóbban kijössz ha veszel olyan kazettát ami egy adapter és rákötöd a telefonodra például és úgy bármit letudsz játszani.

Vagy veszel egy erre alkalmas fejegységet és kicseréled az autóban, nem nagy dolog.

2020. okt. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Sokkal egyszerűbb venni egy fejegységet 10ezerért.
2020. okt. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van hifi torony ami vesz fel kazettára rádióból és CD-ről is.

De való igaz olcsóbb egy másik rádiót bele venni.

2020. okt. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy fejegységet. Bluetooth, usb minden játszik. A kazetta lejárt ügy. Engem már azért is megmosolyognak a gyerekeim, hogy CD-t (is) hallgatok a kocsiban...
2020. okt. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Hát, ilyennel már szerintem senki sem foglalkozik. A legősibb dolog amit ma még használnak az a CD.
2020. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Amúgy ja inkább vegyél egy rádió fejegységet, amin van mondjuk USB. Párezer forintért vannak már.
2020. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy adapterkazettát 3 ezer körül kapsz. Azzal tudsz bármiről zenét hallgatni, amibe jack dugó megy (telefon, tablet, mp3 lejátszó).
2020. okt. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Létezik olyan kazetta alakú bigyó, amibe fülhallgató kábelt tudsz dugni, berakni a kazettás magnóba és azt fogja lejátszani, amit a kábelen kap - persze a kábel ki fog lógni a magnó "ajtaján".

De ahogy fennebb írták, sokkal inkább érdemes egy új fejegységet venni.

2020. okt. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egyszerűen veszel egy transzmittert az ólcsóbbak 2ezer forintért elérhetőek.
2020. okt. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb a kazetta-jack adapter.

Utána a transzmitter, de az foglalja a szivargyújtót.

A piacos fejegység 4-5000 körül van, pendriveot, sd karit kezel.

2020. okt. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!