Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet kiszedni a kocsiból...

Hogy lehet kiszedni a kocsiból a hányásszagot? Ismertek valami jó házi praktikát?

Figyelt kérdés

Egy haverom összehányta anyám kocsiját, kitisztíttattam, csillog-villog, de a szag egy kicsit bennmaradt. Próbáltam ma szellőztetni nyitva volt minden ajtó egész nap, de nem sokat használt...

Valaki segítsen, mert anyu leszedi a fejem...


2010. aug. 7. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy kis történetet nem írsz hozzá, koral, nemmel, és autómárkával/tipussal :D???
2010. aug. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Harrr válasza:
A történet engem is jobban érdekelne. Sztorizhatnál, a kocsi addig is szellőzik :D
2010. aug. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

a macskaszarszag minden mást elnyom.. XD

egyébként valami takarítógép kellene, a sikálás a mélyben nem hat.. :D

2010. aug. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Macskaszar. Ennyi erővel öntsön bele egy liter gázolajat, többet az se jön ki, de legalább nem hányáásszag van a verdába
2010. aug. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Majd viszed anyádat bevásárolni, húzd le az ablakot, közbe mondd, fú de hányásszagú ez a város, már a kocsi is olyan lett.
2010. aug. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
:D
2010. aug. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Közkívánatra a sztori:


Megtörték az Audim (egy A4-es), kb. két hétig nincs nálam. A másik autóm napi szinten használhatatlan, mindenhova meg nem mehetek motorral, ezért elkértem anyu kocsiját, ami egy 120-as bömös. Csütörtökre beterveztünk öten haverokkal egy visegrádi napot, és mivel mindenkinek miniautója van (Peugeot 206, Smart, Yaris), ezért a BMW-vel mentünk. Volt a barátnőm, az ő barátnője, két haverom és én. Egész úton mindenki lökte a dumát, hogy ez milyen jó kis csajos autó, tipikus bevásárlós anyukának való, én meg ezen felhúztam magam, mert azért mégis csak 170 paciról beszélünk, ami ráadásul hátul tol, de ők csak mondták és mondták. Gondoltam, akkor mókázok egyet. Eljutottunk a szerpentinig, ahol elektronika ki, felszólítás, hogy kössék be magukat hátul is, fogyasztásmérőt letakar, aztán adjneki.

Minden fokozatban tiltásig, kemény gázfröccsös-visszaváltós féktávok, minden kigyorsításnál kisebb farkitörések, szóval nyomtam, ahogy bírtam, persze csak a saját oldalamon.

Lényeg a lényeg, amikor felértünk és megálltam, abban a pillanatban barátnőmön és szerény személyemen kivételével mindenki kidobta a taccsot, csak míg a mellettem ülő havernak volt annyi lélekjelenléte, hogy kinyissa az ajtót és a kocsi mellé alkosson, addig a hátul ülők a jármű bézs bőrüléseit tisztelték meg a gyomortartalmukkal.

Én meg csak vigyorogtam fülig érő szájjal, hogy nesztek b*zd meg még egy bevásárló autó is kifog rajtatok...

Én gyorsan visszamentem Bp.-re, leadtam a kocsit egy autómosóban, ahol már várt egy bérelt Focus. Mikor visszaértem már vígan boboztak, beszálltam én is, aztán canopy-ztunk s végül kajáltunk egy nagyon jót egy helyi szálloda éttermében. Persze hazafelé már nem siettem, de nem is kellett, mert a leckét megtanulták. Itt a vége fuss el véle.


Ui.: Ha valakinek van egy használható ötlete, akkor ne tartsa vissza!

2010. aug. 8. 00:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze. Jó kis mese volt, és az egyezés a valósággal csak a véletlen műve.
2010. aug. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*Lenne, ha igaz lenne.
2010. aug. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Harrr válasza:
Ha igaz, ha nem, nekem tetszett. Mond el anyádnak is hogy te csak megmutattad a puhap*csöknek mit is tud a kicsike. Mindent érte tettél, és az autóért, lényegében ez az ő hibája is :DDDDDDDDDD
2010. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!