Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata váltó felújítás...

Automata váltó felújítás költsége?

Figyelt kérdés

Adott egy 96-os Opel Vectra B 1.8 benzin. Az automata váltó néha kicsit rántva vált el, de leginkább csak nagyobb gázadásnál. Váltó olajcsere volt, a hiba nem szűnt meg. Nem szeretném megvárni, amíg súlyosabb lesz a baj, körülbelül mik a költségei egy ilyen régi automata váltó felújításának?

Kilométer állás: 266.660 km.



2020. okt. 12. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges kiadás. Hajtsad addig, amíg megy, mert a sok km miatt a motor is hamarosan megdöglik, a kaszni már rohad, vagyis lassan bontóérett a gép. Ha a javítási költség messze meghaladja a kocsi valós értékét, akkor el kell engedni. A te kocsid most kb 250.000 Ft-ér, a váltó vagy motor javítása ennél biztosan több.
2020. okt. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos csak megerositeni tudom az elso valaszt, nezz korul hahu-n mennyiert mennek ezek az autok. Egy automata valto felujitasa 300-400e HUF korul kezdodik. Bontottat beszerelni megintcsak ertelmetlen mert ki tudja mit kapott eddig.


Egyebkent a kilometer allas garantaltan kamu, nem letezik hogy evente 10e km korul raktak volna bele egy ekkora autoba.

2020. okt. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem érdemes, kb a másfélszerese lenne a kocsi árának a felújítás.
2020. okt. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam volna, hogy ennyire drága lenne egy felújítás..köszönöm a válaszokat.

Egyébként egy kintről behozott brit Vauxhall, tehát igen jól felszerelt autóról lenne szó, ritka az ilyen. Nem rohad sehol sem. A kilóméter pedig valós :)

2020. okt. 13. 15:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tehat kintrol hozott 24 eves Vauxhall, es szerinted valos a km...?
2020. okt. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Szerintem azt min duplázni lehetne, egy valós 260 ezret futott autó jó állapotú, ha vigyáztak rá.
2020. okt. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!