Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha teljesen lemerült az aksi,...

Sussy2 kérdése:

Ha teljesen lemerült az aksi, az autó nem is szusszan, mennyi ideig kell a töltőmnek rajta lenni? (Beteg voltam és elég hosszú ideig nem vezettem, de most életet kéne lehelni bele)

Figyelt kérdés
akkumulátortöltés, autóakkumulátor

2020. okt. 20. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Mekkora akkumulátor, hány amperes töltő?

Ahány amperórás az akkud, azt oszd el annyival, ahány amperes a töltőd. A kapott számot oszd el kettővel, legalább ennyi órát legyen rajta, akkor már félig feltöltni, be kell indulnia.

2020. okt. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb 12-15 órát töltsd, aztán jó lesz.
2020. okt. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A töltőn nézd, hogy mennyit ír, 25%-nál már indul szerintem. Nyugodtan hagyd rajta egy napot és akkor biztos jó lesz. Ha eddig nem kellett, most sem annyira fontos.
2020. okt. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Semennyit. Bikázzátok be, mész vele 20 km-t. Ez a leghatékonyabb, és leggyorsabb.
2020. okt. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4. 20 km alatt szinte semmit nem tölt ahhoz képest ha egy napig töltön van.
2020. okt. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk milyen töltő. Egy buta töltő (trafó+egyenirányító+esetleg pufferkondenzátor) egy nap alatt simán tönkretehet egy akkut. Ha automata töltője van, akkor ráakasztja, másnap leveszi, kész.
2020. okt. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sztem 12 V akku és a töltőt nem tudom, de a Ladát azt sokszor töltöttük vele valamikor. Ez most Suzuki, de most szőke nőben egyedül vagyok. Köszönöm a jótanácsokat, emlékeim szerint is jó lesz 12-15 óra. Egyelőre hosszú utra nem vállalkozom.
2020. okt. 20. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!