Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol van, hol nincs szervo...

Hol van, hol nincs szervo (ilyenkor az EPS lámpa- elektromos kormányszervo- ég). Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Van, hogy elmegy, 10 perc múlva újraindításnál megint van szervo. De van, hogy nem is jön vissza napokig, hetekig.

Szerelő látta, de nem tudott vele mit kezdeni, csak állt nála az autó egy hónapig. Kiolvasta a hibakódot, elvileg nem kap elektromosságot a kormányszervo.

Hyundai i20-as autóról van szó.

Tud valaki segíteni?


2020. okt. 21. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kontakthibás, próbáld megtisztítani a csatlakozókat. Ha nem műkszik, vidd el egy másik szerelőhöz.
2020. okt. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minimális utánajárás után kiderült, hogy gyakran tönkre megy ezekben a szervomotor.


Semmi más tünete nincs? Nem búg/zúg ha tekered a kormányt?

2020. okt. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Semmi ilyet nem vettünk észre.

Mikor elmegy a szervo menet közben, akkor érezni, hogy picit ‘ránt’ egyet a kormány, de tényleg alig érezhetően. Ebben a pillanatban fel is villan a visszajelző a műszerfalon

2020. okt. 21. 21:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Elektromos hiba.
2020. okt. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez mit takarhat pontosan?
2020. okt. 26. 00:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem,mint már felettem hozzászólók is említették vagy a szervó motor döglődik vagy kábel hiba (kontaktos) vagy kap áramot vagy nem,vagy szivattyú.
2020. okt. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!