Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A turbom geometriaja beáll és...

Dryne0021 kérdése:

A turbom geometriaja beáll és beadja a szerviz kulcsot. Újra indítom az autót akkor egy darabig jó. 2.0 turbo benzines autó . Amikor szív a turbo azt hallani és amikor ki enged akkor annak egy erősebb hangja van . Ez normális ? (Így vettem a kocsit .

Figyelt kérdés
A geo beallasat egy tisztitassal meg lehetne oldani vagy valószínűleg nagyobb baj van ?

2020. dec. 10. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínüleg érik már egy turbo felújítás.Én most újítattam fel,90ezer Ft.Álltalában 200ezer km t bírnak ki.
2020. dec. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2l turbóbenzin állítható geometriával? Az oszt igen!

A világon először a vag csoport 1.0L-es háromhengeres tsi-je kapot változógeós turbót a benzinesek között. 2 literes motoron nincs még ilyesmi. Egyik gyártónál sem.

Jó lesz az wastegate turbónak is.

2020. dec. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta a szerelő nekem hogy meg kell járatni meg ki kell pucolni , valószínüleg az a baja a turbomnak.
2020. dec. 16. 17:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Cseréld le a szerelőd.
2020. dec. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!