Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes olyan használtautó...

Érdemes olyan használtautó hirdetésekkel foglalkozni, amiben a képek igénytelenül vannak megcsinálva/feltöltve?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, hogy össze-vissza fekvőbe, állóba fotózgat, olyan mintha valamit takargatni akarna, de közben egy kicsit érződik, hogy lehet csak nem ért a fotózgatáshoz meg a képfeltöltésekhez átlag felhasználói szinten sem.


Vagy max. 2-3 képet rak fel, természetesen semmit mondó képeket.


Vagy van olyan, amikor körbefotózza, de mintha nem is az ő autója lenne, mert egy bevásárlóközpont parkolójában fotózza körbe sárosan az autót és a belsejéről 1 képet sem rak fel.


Ti foglalkoztok ilyenekkel? Ilyenkor mi a jellemző, hogy szimplán csak egy igénytelen ember, de a kocsija lehet jó, vagy mindenképp takargat valamit?


2021. jan. 1. 12:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Komolytalan. Egy telefont meg lehet kockáztatni, de ha ott is komolytalan, akkor jobb mást keresni.
2021. jan. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

Egy próbát megér, lehet akár jó is.

Ahogy egy szar kocsit is hirdethetnek kitakarítva, csilli-villi fotókkal.

2021. jan. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Ha a telefonját így kezeli, valószínűleg az autót is. Én nem vennék ilyentől.
2021. jan. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Mindenki azt mondja itt a gyk-n, kereskedőtől ne vegyél autót. A kereskedő profi képekkel árulja.

Akkor miért is kell azonnal negatívan hozzáállni egy vélhetően magánszemély hirdetéséhez, aki nem tud jó képeket készíteni?

Még egy utolsó gondolat: egy autónepper ismerősöm elmondta, hogy a legjobb vételeket pont az ilyen szarul fotózott autók jelentették neki. Ő odament, jól lealkudta az árat, mert a kutya sem hívta a hirdetőt. :-)

2021. jan. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom ti hogy vagytok vele, én nem fénykép alapján szoktam autót venni.
2021. jan. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én példám a legjobb rá, hogy igen.

Egy viszonylag ritka típus az autóm. Amikor vettem 3-4 éve, akkor a megfelelő motorral összesen 12-13 db volt a piacon. Konkrétan végigjártam mindegyiket amelyik a hirdetés alapján érdekes lehetett volna. De egyik sem volt elég jó. Egyetlen hirdetés volt még hátra, amit mindig kerültem. Drága is volt, automata is, a képek meg pocsékak, egy mélygarázsban volt lefotózva koszosan, úgy, hogy egyik képen sem látszott az egész autó egyben. A végén már kínomban mentem csak el megnézni, mert annyira elegem volt, hogy nem tudok venni. Azonnali szerelem, első magyar tulaj, szervízkönyv, miegymás, abszolút bomba vétel. Ha a Volvo-s trollt akarnám idézni, ékszerdoboz.

2021. jan. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
Érdekes, hogy a 4-es válasz jelenleg 50%, a 6-os meg 100%, mikor gyakorlatilag ugyanarról írnak. :-)
2021. jan. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pont az ilyenek közül lehet a legjobb üzletet kötni.
2021. jan. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A helyedben ráírnék, és ha messzebb van, kérnék még pár fotót. Konkrétan arról, ami érdekel. Nálunk ilyen a hátsó ülés, nem mindenki fotózza, de nekünk az egyik legfontosabb szempont, hogy a három gyerek elférjen. Utána eldöntöd, hogy érdemes-e utazni.

Ha közel van, akkor megéri elmenni, nem kötelező megvenni, csak megnézed.

2021. jan. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%
Én biztos nem foglalkoznék vele, aki ilyen, levonnám a következtetéseket. Hanyag, igénytelen, adja el 1 hasonló kvalitásokkal rendelkező embernek
2021. jan. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!