Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sötétített plexis bukósisak!...

Sötétített plexis bukósisak! Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ezt mondjuk csak szemléltetés képpen szúrtam be, ilyesmibem gondolkoztam. Este, szürkületben tényleg nagyon zavaró tud lenni?


[link]



2021. jan. 1. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kezdésnek nem ajánlanék ilyet. Max úgy, ha veszel hozzá egy sima plexit, és ezt csak nappal használod. Szerintem szerezz egy kis rutint, mielőtt megnehezíted a látásodat.
2021. jan. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyáron, tűző napsütésben, pláne a nappal szemben motorozva nagyon jó az ilyen, de a szürkület után már egyszerűen nem látsz vele.


Nem tudom, hogy milyen nehéz rajta plexit cserélni, de mivel a linken úgy láttam, hogy van hozzá átlátszó plexi is, illetve van benne beépített napszemüveg, átlagos időben, vagy éjjel, vagy ha esélyes hogy menet közben rám esteledik, azokkal használnám, és a sötétített plexit csak nyáron, fényes nappal tenném fel rá.

2021. jan. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van beépített napszemüveg akkor sok értelme nincs a sötétített plexinek ( bár igaz hogy az enyémben számomra nem kellően sötét a napszemüveg ).
2021. jan. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem jók! Nappal rendben van, de már szürkületben rosszul látsz vele, este meg esélytelen. Ha tartasz a motorod csomagtartójában csere plexit, akkor OK.

Ennél sokkal előnyösebb a beépített sötétített plexis bukó.

2021. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!