Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb? Tao Bike DB27...

Melyik a jobb? Tao Bike DB27 vagy KXD 612.

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Egy pitbike-ot szeretnék vásárolni és ahogy látom, ez a két választás a legjobb. De a kettő közül melyik a jobb? Én úgy láttam hogy teljesítményben hasonlóak, akkor mégis miben tér el a két motor egymástól? Mert azért jelentős az ár különbség. (A Tao Bike 319990 ft. a KXD 219990 ft.) Melyik jobb terepre, és melyik erősebb szívósabb? Illetve ha motorblokk cserére van szükség később a gyári a jobb vagy valami más márka?

Válaszukat előre is köszönöm!



2021. jan. 3. 17:40
 1/1 anonim válasza:
csá nem tudom hogy illetékes-e még de azért le írom. Nekem tao db 27 van unokatesómnak kxd-je van. Tao azért jobb mint a kxd mert erősítettebb a váza és magasabb is mint a kxd. Unokatesómmal el mentünk egy közeli cross pályára ott az ugratónál ketté tört neki a váz míg én simán át mentem ott. Úgy vélem hogy ha keményen akarod veretni neki akkor tao de ha pedig csak tanulgatni akkor kxd .
2021. márc. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!