Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.9 tdi injektor hiba?

1.9 tdi injektor hiba?

Figyelt kérdés

sziasztok!


vcds en ma lecsekkoltam az injektorokat


1.henger - 1.08

2.Henger - 3.01

3.henger + 2.56

4.Henger +1.76


nos az auto szepen indul stb, neha olyan jelenseget taoasztalok mintha jobban menne jobb a gazreakcio, konyebb az egesz, neha pedig alapra all, igy is megy, szeoen huz stb, nem füstöl, vezermutengely 3 hete ellenorizve nincs kopás,turbo okes, kettostomegu ráz picit,motor teljesen gyari! komoresszio teszt hamarosan kovetkezik, de ezen kivul rossz komoressziora utalo jel nincs


esetleg valakinek tanacs? :D pd elem csere legyen?



2021. jan. 3. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Azok a számok mit jelentenek?
2021. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mg/str befecskendezesi érték(becskendezett uzemagyag mennyiseg! nem vagyok eppen hozzaerto! de hozzaertok valaszat varnam inkabb a temaban :)
2021. jan. 3. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát itt aztán ilyen szakértők nem lesznek.

Ezt vidd el egy oylyan szervizbe ahol konkrétan ezzel foglalkoznak és ott bemérik neked és ha kell megcsinálják.

A neten találsz ilyet én is ott kerestem ehhez porlasztó szakembert.

Vagy veszel négyet és magad kicseréled.

2021. jan. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 3-as henger eleme szar, elsőre azt cserélném ki, de mint látható a 4-esé is kezd megkkotlani szóval azzal is számolnék, hogy 2 kell bele, de én a helyedbe nem nagyon húznám a dolgot mert szét fogja cseszni a másik 2-t is a 2 szar
2021. jan. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!