Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire hülyén néz ki a...

Mennyire hülyén néz ki a feszes motoros bőrruha egy túramotoron?

Figyelt kérdés

Egy Cbf 600as motor van a családban. Azt szoktam jó időben ésszel hajtani. Max 150 km-t egy alkalommal.

Van egy egybe bőrruhám amit lecserélnék majd egy újra.

Még 2 évig biztos nem veszek saját motort. Utána vennék egy 600 as sportmotort.

A kényelmet figyelmen kívül hagyva, hülyén néz ki a Cbf motoron a bőr?

A cordura nem annyira jön be, inkább a bőr tetszik és biztonságosabbnak is érzem (fontos számomra).



2021. márc. 25. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Divatból veszed vagy hogy védjen? Ezt kell csak eldönteni.
2021. márc. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Első a biztonság. Viszont szeretném ha szép is lenne ami nekem tetszik
2021. márc. 25. 11:00
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Ritkán hordanak túrán bőrruhát, mert nem olyan kényelmes. Ettől még nem fognak kinézni, ha rajtad az van.
2021. márc. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!
2021. márc. 25. 11:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hülyén néz ki, max furán. Mivel nem arra van. Túrázáshoz sima cordura is nyújt elég védelmet, ha jó méretet veszel. Cserébe praktikusabb, jobban az időjáráshoz alakítható. Tehát ha pusztán a védelem a szempont, akkor tök mindegy ilyen felhasználás mellett.
2021. márc. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Teljesen egyet értek veled. Később sportmotort szeretnék és nem tudom mennyit buknék 2-3 év alatt a ruhán. Oda már mindenképp bőr kellene.
2021. márc. 25. 17:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Így is úgy is több szetted lesz végül. Szerintem nem éri meg most ezért 2 évig szívni.
2021. márc. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!