Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mennyivel lenne...

Szerintetek mennyivel lenne erősebb és mennyi lenne a végsebessége a 2ütemű robogómnak ha a gyári 12-es helyére 19-es karbit tennék sportlégszűrővel? (jelenleg 60 a vége és tervben van pár tuning cucc)

Figyelt kérdés

2021. márc. 29. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Elméletben picivel.


Gyakorlat azt mutatja, hogy 80% esélyed van rá (sacc/kb), hogy csak rontasz a jelenlegi helyzeten.

2021. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

Ha nem 19-es a torka akkor csak rontasz a helyzeten. Nincs elég légáramod a karbid optimális működéséhez, főleg azért mert nem igazán forog az a henger rezó nélkül 7000 fölé ráadásul a variátor is ide van kitalálva. Gondoloma CDI se nyitott szóval csak rontasz a helyzeten.


Hány éves vagy? Tudod egyáltalán hogy mit beszélsz?

2021. márc. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen robogórol van szó? Egyébként dobna rajta bár ha 50es akkor lehet nem kéne..Nekem 100as robogómba volt 17es karbi gyárilag. Kicseréltem egy 21-re és sokkal jobb volt ki is pörög már nagyon.Rengeteget dobott rajta meg is lepődtem.
2021. jún. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!