Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Generic trigger kipufogója...

Generic trigger kipufogója miért füstöl nagyon?

Figyelt kérdés
Most 1:33-as keverék van benne, 2 ütemű motor, az autómatikus olajzást kikötöttem, új szimeringek és csapágyak vannak benne és büdös fehér füst jön a kipufogóból akkor is ha meleg a motor, tudnátok valami tanácsot adni?

2021. ápr. 12. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan jött az ötlet, hogy 1) kikösd az olajzást, 2) 33-ast keverj neki?
2021. ápr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

33 az sok bele, fehér füst általában vagy túl sok benzint jelent vagy eszi a vizet

elösször próbáld meg 1:50-es keverékkel hátha jobb lesz

2021. ápr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most bejáratós a motor ezért kap 33asat, de utána 40eset vagy 50eset terveztem keverni bele, az olajzást azért kötöttem ki mert nem jó arányban kapta az olajat szerintem mert nagyon füstölt akkor is a kipufogója és én nem tudok róla hogy azt valahogy lehetne állítani.
2021. ápr. 13. 00:08
 4/5 anonim ***** válasza:

vízszint nem változik? ismerősöm járt úgy hogy szar hengerfej tömítést rakott vissza és nekiállt enni a vizet

ha nem eszi se a vizet se a váltóolajat akkor nincs gond, várj vele amig bejáratódik aztán akkor meglátod 50-essel is füstöl-e

2021. ápr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi, akkor a vizet majd megnézem aztán ha nem az a gond akkor majd bejáratás után váltok 50re
2021. ápr. 13. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!