Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elektromos autókról szeretnék...

Elektromos autókról szeretnék tanulni, hogyan kezdjek bele?

Figyelt kérdés
Elektronikai technikust végeztem a sulbian, plusz okj-n elvégeztem az Autólektronikai műszerészt. Szeretnék ráfeküdni az elektromos autókra, minél mélyebb tudást szerezni velük kapcsolatban. Milyen lehetőségek vannak? Hol tudnék beletanulni? Tervezek olyan márkaszervízbe elmenni dolgozni, ahol vannak elektromos/hibrid autók csak még nem találtam megfelelőt. De emelett szeretnék még műszaki információkat megtudni, akár képzésekre jelentkezni: Néztem az alternatív hajtások képzést de az Okj-s volt és az már nincs (úgytudom). Vagy ha van pl Bosch képzés az is érdekelne, esetleg online anyagok amik elérhetőek. Tulajdonképpen bármi igazából ami előre visz ebben.

2021. máj. 5. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Fogsz egy teljesítményelektronika tankönyvet és berakod a párnád alá, hogy éjszaka a fejedbe szálljon a tudás.
2021. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 crudy ***** válasza:
47%

Ha ennyire erdekel, akkor hagyd az okj-t a picsaba es szerintem iratkozz be levelezore szechenyi istvan egyetem jarmumernok szakara es ott majd specializalodsz alternativ hajtasokra. A tanarok okosak (tobbnyire) es joarcok.


Ha csak magad akarod fejleszteni akkor minel elobb helyezkedj el a szakmaban.

2021. máj. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%
az iskola szerintem felesleges, ugy ertem ha specializalodni akarsz,akkor felesleges ezert egyetemre menni ahol 1000 mas hulyeseget is beled vernek. Ott az internet, minden rajta van, csomo ebook van, video youtubeon stb...
2021. máj. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!