Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewo Nubira Wagon 1.6 SX...

Daewo Nubira Wagon 1.6 SX mire érdemes figyelni? Vélemények?

Figyelt kérdés
Kellene nekem egy tágas családi autó, 250-ért tudnám elhozni az egyik Nubirát. Mit érdemes tudni erről a konstrukcióról? Vannak típushibák? Mire érdemes vásárláskor odafigyelni? Eszi ez a zautó az olajat? Mennyibe kerül fenntartani egy ilyen autót éves szinten? Kb 100 ezret tudnék félretenni váratlan javításra. Mennyire jó ez a motor az autóba? Nem lenne jobb dízelesbe venni?

2021. máj. 17. 15:07
 1/3 D. Brasco ***** válasza:
Tegyük fel,hogy te nem az a kérdező vagy aki kb fél évvel ezelőtt naponta telefosta az oldalt a 200ezres nubira kombi kérdéseivel........akkor is meg most is csak azt tudom mondani,hogy felesleges ennyi kerdes,egy 250ezres válság autoval kapcsolatban.Ennyiert maximum annyi elvárásod legyen,hogy legyen rajta kb masfel év műszaki,illetve ha megnyomod a féfpedált megálljon.És ennyi!
2021. máj. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sosem értettem hogy aki 250-ből akar kihozni egy családi autót az mire akar "odafigyelni" vásárláskor?


Ez az az állapot aminél BÁRMI elromolhat az autóban, bármikor. Itt lényegében olyan autót kapsz amiben a váltó, kuplung motor működik még, és pont. Jobb esetben van valameddig érvényes műszakija.


Ha nincs porrá rohadva, meg beindul akkor hozd el. Bár nem értem mi alapján esik 2021-ben a választás pont egy nubirára


Eszi az olajat? Honnan tudjuk?? Arra sincs konkrét válasz hogy mennyibe kerül fenntartani mivel egy romot készülsz megvenni.


Értem én hogy fillérekért kell egy átlag magyarnak családi autó, de azért van egy minimuma az autózásnak is. Kombik terén ez eléggé az alja.

2021. máj. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy jó robogót nem kapsz ennyiért.
2021. máj. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!