Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy kicsit lóg a hátsó ablaktö...

Egy kicsit lóg a hátsó ablaktörlőm, szerelő vagy otthon meg tudom csinálni?

Figyelt kérdés
Ez egy Audi A6 kombi 2011-es évjárat.

2021. jún. 6. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Na, megtudod e csinálni?
2021. jún. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom, meg tudod?
2021. jún. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Szerinted kérdező, én tudom töltöttkáposztát csinálni?
2021. jún. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mit nem lehet ezen megérteni...

El kell vinnem szerelőhöz vagy ha lebontom a hátsó kárpitot, akkor én is vissza tudom állítani a helyes pozícióba?

Esetleg van fent olyan videó, ami ezt bemutatja?

2021. jún. 7. 10:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Tőlünk kérdezed, hogy meg tudod-e csinálni? Ezek szerint gondolom nem.


Esetleg van fent róla videó?? Miért nem keresel rá? Meg ne szereljük neked egyből? :D


Komolyan, és most lehet engem utálni, meg lepontozni. Rosszul vagyok az ilyen kikúrt lusta, magatehetetlen emberektől, aki nem tud 3 percet rászánni egy keresésre. Inkább kiírja ide...


De segítek, hogy még ezen se kelljen gondolkodni:

Audi A6 Avant rear wiper removal. Vagy hasonló szavakkal apellálj.


De amennyi idő alatt ezt ide kiírtad, meg válaszoltál arra, hogy milyen hülyék vagyunk, bőven rákereshettél volna, meg lehet le is szedted volna annyi idő alatt.


Amit egy szerelő meg tud csinálni, azt te is meg tudod. Max több idő. Nem hiszem, hogy egy hátsó ablaktörlő leszedéséhez, meg egy belső csomagtérkárpit megbontásához mérnöki végzettség kellene, meg 25 év tapasztalat az Audi RS részlegen.


Én autómon a hátsó rendszámtábla világításhoz is meg kell bontani a belső burkolatot. Érdekes, én be tudtam írni Youtube-ba, meg rá tudtam kattintani az első találatra.

Ennyire nem vagy önálló, komolyan... :D

2021. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tulajdonképp te azt mondod, hogy minden fent van a Youtube-on? Akkor mi értelme ennek a honlapnak? És mi értelme annak, hogy te itt olvasgatsz? Keress rá mindenre a Youtube-on, ennyi! Igazán okos vagy és kreatív, gratulálok. Ha valakinek a tapasztalatára vagyok kíváncsi, arra is rákeresek a Youtube-on.
2021. jún. 7. 17:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát őszintén... Ilyen autós / modellpecifikus kérdéseket biztosan nem itt keresnék :D.


Hozzászóltunk ehhez szerintem 4-en. Mekkora esélyt látsz arra, hogy a 10 millió magyar emberből pont az a 4 írt ide, akinek 2011-es A6-os kombija van? :D


Ilyen témában GYK lenne az utolsó, ahova kiírnám. Itt kapsz választ legutoljára. De az 5-ös válaszomban leírtakat tudom javasolni. Az alapján indulj el Youtubon, vagy Audis fórumokon.


Nekem Mercim van. Ha valamit keresek, külföldi legnagyobb Mercis fórumon kezdem el keresni először. Vagy Youtube-on. De nem itt...

2021. jún. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!