Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » FAG vagy Lemförder? Esetleg...

FAG vagy Lemförder? Esetleg Ridex?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Futómű felújítás előtt állok. Mit gondoltok a FAG márkáról? Tudom, hogy jó csapágyakat csinálnak, na de gömbfejeket is? Majdnem fele annyi lenne, ha abból pakolám össze, mint a Lemförder.

Autodocról rendelném, láttam van ez a saját márkás (?) Ridex is abba, viszont nem vagyok biztos. Nem egy extra autóról van szó. 2002-es Citroen c5, de szeretném még 2-3 évig hajtani (kb.100 000km-ert).



2021. jún. 14. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Erről a Ridex-ről nem is hallottam még (nem használok autodoc-ot), FAG-nak pedig még nem próbáltam a gömbfejeit. Ami márkát ajánlani tudok futómű alkatrészekben, amik nem olyan drágák, az a Meyle, Optimal, Febi és Mapco. Ezek szintén olcsóbbak a Lemfördernél, választhatsz belőlük nyugodtan, ezek közül bármelyiket venném (és veszem) én is a sajátomba, autószerelőként. Gömbfejekből konkrétan Meylét használok (összekötőből és kitámasztóból is).
2021. jún. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Volt / van pár régi BMW hobbiautóm, ott nálam aranyszabály lett, hogy ha futómű akkor Meyle. Ár-érték aránya kiváló, tényleg minőségi alkatrészeket gyártanak. Ridexet kerüld, Autodoc saját márkája, de nálam pont gömbfejek egy évet se bírtak E36 kabrióban. Aztán kaptak Meyle-t, az 3 éve van benne most és hibátlan. Lemförder is jó minőség. FAG valahol középúton van, de inkább kiadnék egy kis extrát a minőségért.
2021. jún. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!