Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A2es jogositvánnyal milyen...

A2es jogositvánnyal milyen motorok lennének a jók? Miket ajánlotok?

Figyelt kérdés

2021. júl. 2. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Kétkerekűt és pirosat.

Mennyiért, milyen kivitel stb...?

2021. júl. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Kezdő jogsi? :D Most csináltad, vagy csinálod a jogsit rá? (Én is most kezdem majd el hamarosan amúgy.)


Mindenképp olyan motort, ami belefér a 35kw-ba. Semmiképp se automatát válassz, és a lényeg, hogy olyan motor legyen, aminek viszonylag alacsony a fenntartási költsége (már mihez képest ugye), és jól kezelhető. Én a japán, motorokat nézegettem elsősorban. Főként Honda. Például egy Honda CB500F jó választás lehet. Nem egy erőgép, de azért megy, autópályás tempót bőven tudja, és még utána is megy, hogy ha például előzni kellene, vagy német autópályán (khhhm... khhhm... ugye) menni vele picit tempósabban. Jól kezelhető, és nem dob le azért ha "véletlenül" kicsapod a kuplungot. Ha jól emlékszem akkor már ABS is van benne, meg még pár apróbb elektronika, ami nem vesz el a motorozás élményéből, tehát még motor hangja és jellege is van egyben.


Na de persze az lenne itt a kérdés, hogy Neked milyen stílus jön be!?


Supermoto, enduro, sport (gyorsasági), túra enduro, naked stb...


Én mondjuk valahogy supermoto fan vagyok egyébként inkább, de mégis a Suzukihoz és Hondához húzok jobban. (Gyorsasági terén.)


Supermoto-ból például én egy Suzuki DRZ 400 SM-et választanék, és ajánlanék mindenkinek. (Nem olcsó mondjuk, pedig nem mai darabok azok sem.)


De lehetne még sorolni. Írj stílus irányt, és több választ kapsz a kérdésedre! Pacsi!

2021. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azokat ajánlom, amelyek 35 kW alatt vannak és műszakilag illetve esztétikailag rendben vannak.
2021. júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ha minden igaz, majd jövőre kezdem az A2-őt. Zero tapasztalatom van, én kezdésnek nem vennék 500-as gépet. Tapasztalatszerzésnek én talán egy Honda CBF250-et vagy Yamaha YBR250-et választanék, de nagyon húz a szívem a Kawasakikhoz. Ninja 250 R, de az lehet nagy falat lenne elsőnek, illetve hát elvileg nem ajánlatos kezdésnek az idomos motor. Amúgy meg ami még nekem nagyon bejönne, az szintén egy Kawasaki, méghozzá a Z300-as, de azért annak már ára is van. :D Duplája kb mondjuk egy CBF250-nek. Bár mondom , én is kezdő vagyok, és csak a sötétben tapogatózom. Nekem ezek tetszenek, és úgy olvastam ezek ideális belépő motorok.
2021. júl. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jogos a 4-es véleménye! :D


Bár azt nem mondta a kérdező, hogy első jogsi-e!? Mármint minden téren. Volt/Van-e már korábbi jogsi, akármilyen!? B-s, vagy AM esetleg A1 kategória. Ha első jogsi, és mint motoros jogsi is első, akkor nyilván egy 300-as géppel kezdenék én is! :D Bár én Honda, Kawasaki, Suzuki motorokat javasolnék a leginkább. Műszakilag legyenek rendben, és annyi. Ja, és nyilván 4 üteműt, mindenképp, ha csak nem versenyzésre akarja használni. :D

2021. júl. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!