Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire megbízhatóak a 2005...

Mennyire megbízhatóak a 2005 körüli francia autók?

Figyelt kérdés

Autót szeretnék venni olyan 1 millió forint körül.

Nincs elképzelésem a típusról, sőt igazából mindegy.

Beállítva a számomra fontos paramétereket nézek mindent amit kiad, így jött pl. a Laguna.

De ugyan így tetszenek a korabeli Peugeotok is, a Citroenek kevésbé, de azok között is van ami bejön.

A baj pedig az, hogyha bárkit kérdezek: franciát ne.

Ha francia autó tulajt kérdezek: hülyeség, nagyon jó kocsik, nincs velük baj.

Aki a "franciát ne" jeligét hangoztatja annak többnyire sosem volt francia autója, csak hallotta ezt meg azt.

A francia autó tulaja meg elfogult.

Amit úgy utána olvastam, az elektronika tud meghülyülni.

Nekem volt BMW-m, arról is mondanak mindent, és valóban locsoltam rá a pénzt, de csak mert olcsón vettem egy szart, viszont soha nem hagyott cserben.

Na de még egy ilyen pénztemetőt nem akarok, ezért félek megvenni egy francia kocsit.

Talán itt van aki reális véleményt tud mondani?!



2021. júl. 26. 05:55
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*Természetesen csak és kizárólag szívóbenzines autókról beszélünk, dízel kizárva!
2021. júl. 26. 05:55
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Akkor a francia autó se a te autód... hol ez, hol az megy ki benne. Idegesítő, nap(ok)ra bénító meghibásodások.
2021. júl. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 D. Brasco ***** válasza:
100%
Nem rosszak az akkori francia autók,de nyilvan ott is vannak jobb meg szarabb tipusok....mert mondjuk egy akkor clioval szinte biztos hogy nem lesz bajod,addig egy 2-es laguna amit te is nézegetsz a legnagyobb kotla abbol az érából.Azt egyszerűen nem szabad megvenni.
2021. júl. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%
Nagy általánosan elmondható, hogy nem megbízhatóak, vagy legalábbis kevésbé a többinél. A Renault még egy fokkal jobb is, mint a Citroen-Peugeot páros, de nem sokkal. Én inkább keresnék mást.
2021. júl. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

A saját leírásobdól láthatod, hogy soha nem fogod megtudni a választ😂 Kinek hinnél?

Nekem volt Renault-m, Peugeot-m, Vw-em, Fordom, Audim, Skodám, Suzukim, Hondám, Toyotám, Opelem. Mindegyikkel előfordult, hogy elromlott.

2021. júl. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#5 Ezt senki nem is vonta kétségbe, nyilván mindegyik elromlik és mindenre vannak példák és ellenpéldák. De azért ezeknek a számában és arányában vannak különbségek. Szerintem nem véletlen, hogy nálunk egyetlen egy motor sem fordul meg olyan sűrűn, mint a HDi. Ez nyilván takarja a Fordokat is, mivel azokban is sokban van HDi.
2021. júl. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

a francia autók milliószám futnak mindenfelé, több millió hülye ember nem létezik...

a jó autó pénztárca kérdése.


akinek fussa drága, légrugós, erős motorú franciára, az nem érti miért fikázzák. aki újonan egy gyenge, alapmotoros fapadost vesz, és mégis úgy akar menni, mint a nagyok, az persze széthajtja.


aztán csodálkozik, hogy milyen szarok a francia autók..


szóval jók azok, csak szeretni kell.

2021. júl. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Renault Megane II. 2006 1.6 16V autóm van. Kifejezetten megbízható, de ehhez az is kell, hogy odafigyeljek rá.
2021. júl. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

francia autó(hazsnáltan) csak mazoistáknak és buta embereknek való



Az 1 hétig szereled 1 hétig hazsnálod kategoria

2021. júl. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor utolshow, hogyhogy neked nem használt franciával van TELE az udvarod, mi?
2021. júl. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!