Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mostanában minden ismerősöm...

Mostanában minden ismerősöm vagy hyundai-t vesz vagy már van neki. Nem igazán tudok sokat a márkáról. Akinek van leírná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés

2021. aug. 2. 20:39
1 2
 1/12 qkker1 ***** válasza:
100%
Viszonylag nem drága, bár a legújabb szériák ára megy felfelé, tele vannak extrával, megbízhatóak, nem mellesleg 5 év korlátozás nélküli garancia van rájuk.
2021. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 qkker1 ***** válasza:
100%
Kia nagyjából ugyanaz, csak ott 7 év vagy 150000 km a garancia.
2021. aug. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

A Hyundai a koreai Mitsubishi: egy rohadt nagy családi vállalkozás, amit az állam kitömött pénzzel és a fél iparvilágot leuralták, gyártanak mindent a DVD lejátszótól kezdve az ütvefúrón át a hajókig (a japán verziót keiretsunak, a koreait csebolnak hívják), szóval valami olyasmit képzelj el mint ha Mészáros Lőrinc és a Volkswagen szerelme-gyermekének gyártmánya lenne.

Hogy milyenek az autóik? Pont olyanok, mint bármely más műszaki termékük: semmilyen, átlagos, unalmas. S egyébként biztos megbízható is, ha valakinek ez a fontos, de arra nem érdemes számítani, hogy a parkolóban elismerő megjegyzéseket kapsz majd az autód formatervére vagy hogy néhány esztendő múlva Hyundai-rajongók seregei akarják majd megvásárolni az addigra kultikussá váló típusokat, ez a világ csak arról szól, hogy ki tud 1 forinttal olcsóbb csavarokat gyártani.

2021. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Ezeket az új modelleket nagyon odakúrták, mondjuk nekem pont nem tetszenek, de el kell ismerni, elég komoly szintet ütöttek meg, technikailag, design-ban és minőségben is. Majdnem Audi szint.
2021. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak.
2021. aug. 2. 21:28
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Az utóbbi 2 generációját a Hyundainak (és a testvérmárkájának, a Kiának is) az autós újságírók szénné dícsérték, továbbá a mai új autó piacon kifejezetten jó áron hoznak jó minőséget, a garancia vállalásuk pedig kiválló (Kia 7 év, Hyundia 5 év, km korlát nélkül).

Szerintem pofásak az újabb autó, bár néha a ló túloldalára esnek a dizájnban.


Mindenképp érdemes körülnézni a kínálatukban, akár új autót, akár egy 10 évesnél fiatalabb használtat keresel. Plusz az egyik utolsó gyártók között van, akik még kínálnak szívó benzines autókat, normális méretben.


"Hogy milyenek az autóik? Pont olyanok, mint bármely más műszaki termékük: semmilyen, átlagos, unalmas."


A leírásodban mindennel egyetértek, de itt kicsit felvontam a szemöldökömet. Mégis melyik gyártó autóira kapsz majd elismerő pillantásokat ebben az árkategóriában? Szerintem sokkal jobban néznek ki az aktuális autóik, mint konkurenseié (Skoda, Seat, Honda, Toyota, Suzuki stb.).

2021. aug. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod 6-os. Igazából csak kíváncsi voltam, hogy mit takar a márka. Nekem igazából nem jönnek be, de úgy igazán semmilyen más autó sem, amit az elmúlt 10 évben gyártottak. Nyilván ez szubjektív, csak ne akarja más rám erőltetni a nézeteit. Számomra szép autók a kétezres és kilencvenes években születtek. Jelenleg egy n16os almeram van. Méretben és teljesítményben nekem elég, pont annyi elektronika amennyi kell, megbízhatóságáról pedig jó pár cikkben írnak, ami nem véletlen. Úgy gondolom minden autó jó a maga nemében, úgy hogy biztos okkal vesznek az emberek hyundai-t meg kis-t is.
2021. aug. 2. 22:58
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Való igaz a rokonságomban is mindenki eladta a német autóját és ilyet vettek a legtöbben.
2021. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 qkker1 ***** válasza:
Mercédesz szervizben dolgozó ismerősöm is Kia-t vett, olyan szar nem lehet.
2021. aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
KIA-nál a 7 év gari sem olyan rossz.
2021. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!