Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha márkaszerviztől veszek...

Ha márkaszerviztől veszek használt BMW-t, az kevésbé lutri, mint egy sima kereskedőtől vagy magánszemélytől?

Figyelt kérdés
És ha mondjuk át is vizsgáltatom velük, akkor ők hazudhatnak nekem az autó állapotáról, mert tudják hogy amúgy meg akarom venni?
2021. aug. 18. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában az ilyen helyeken alaposan ellenőrzik az autókat, ráadásul nem 10-15 éves autókat, hanem max 5-6 éveseket árulnak, szóval természetesen kevésbé lutri. Cserébe 0,5-1 millióval drágább, mint pl. egy magánszemélyé.
2021. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy az ilyen kocsikra adnak 1/2 év garanciát.
2021. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A BMWnél érdemes a Premium Selection használt autókból válogatni, ott alapból jár az 1 év gari és azok tuti jók. Cserébe drágák.. :D
2021. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, a bmw.hu-n menj rá a Premium Selection-re, ott vannak fent a használtautók. Jellemzően pár éveseket árulnak, de gyakran előfordulnak akár 15 éves kocsik is. Általában sokkal jobb állapotúak ezek mint a többi társaik, ahhoz hogy bekerüljön a Premium Selection-be hibátlan műszaki állapotúnak kell lennie.
2021. aug. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!