Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen golf 6 1.4 tsi,...

Volkswagen golf 6 1.4 tsi, mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Nagyon meg tetszett ez az autó. Gondolkodtam, hogy 1.4 tsi, vagy 1.6 szívó. De utóbbiból nagyon kevés van eladó.


Főképp városba és kisebb utakra lenne, így dieseles nem opció.


A tapasztalatokat és válaszokat előre köszönöm.



2021. aug. 31. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek veled egyszer én is nezegettem pont ezt a kettőt. Az 1.4-re azt mondtak fostenger. Az 1.6-ra meg azt hogy rakatszar. Tehát az 1.6 jobb. Lehet valaki azt fogja írni hogy neki x vagy y van és milyen jó, nekem nem volt, csak akiket megkérdeztem mind pont ezektől akart óvni
2021. aug. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szíjas TSI-t kell venni az jó
2021. aug. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Golf 6-ba még a láncos vezérlésű TSI van, ezket kerülni kell, hacsak nem találsz egy frissen szervízeltet. Láncproblémái vannak, illetve nagyon hajlamos a kokszosodásra. Kisebb utakra amúgysem ajánlatos a turbóbenzin, mert a dízelhez hasonlóan nagyon érzékeny arra, ha hidegen járatják.

Inkább az 1.6 szívót javaslom, az sem hibátlan, de jóval kevesebb a hibalehetőség.

2021. szept. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!