Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SOS segítséget kérnék. Opel...

SOS segítséget kérnék. Opel Astra F kombi,1.6 benzin, 71 LE, 1994 évjárat. Benzin szivattyú jó, relé cserét javasoltak. Hol található a kocsiban? Kormány alatti bizti táblán nincs. Motortérben sem találtam.

Figyelt kérdés

2021. szept. 5. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

[link]


Szivesen.

2021. szept. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Reméljük, igaz is...


A 2 sorban az áll: "EZ EGY MINTA OLDAL"

2021. szept. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 ezeket a Google fordított orosz oldalakat hanyagold a találati listában. Érthetetlen a szöveg bennük.


Kérdező, itt találsz robbantott ábrákat:

[link]

2021. szept. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Benzin szivattyú jó, relé cserét javasoltak."


Megkérdezhetem, hogy ki mondta ezt? Mi alapján mondták ezt, hogy jó a benzinszivattyú és a relé a rossz?

2021. szept. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 hosaxx ***** válasza:
Az anyósülés felől a kesztyűtartó alatti részen lehet, hogy kissé oldalt a kátpit alatt. Kb. 2,5 cm magas 1.5x1.5 kis dobozszerű relé. több is van ott de ha veszel egyet ami nem egy ökör ára akkor megtudod,hogy melyik ha egyenként kihuzgálod mert a lábai miatt csak oda tudod beledugni ahonnan a régit kihúztad.
2021. szept. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki segítségét. A robbantott alapján valóban a jobb "A" oszlopnál lent a kárpit alatt találtam. 4-s válaszoló: tankszivárgás miatt levettem, így direkt 12-vel kipróbáltam a szivattyút. Gyönyörű, halk zümmögéssel leköpött benzinnel.:-)
2021. szept. 6. 10:18
 7/8 anonim válasza:
Tankszivárgásra: [link] Bármelyik járműboltba benzinálló tankjavító gyurma. Nekem már 4 éve tömít.
2021. szept. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, egy éve begyurmáztam, egy kicsit azóta is szivárgott. 5e. pénzért kaptam egy jó állapotú tankot, amiben még működő szivattyú és szintjelző is volt.
2021. szept. 12. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!