Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50 ccm 2 ütemű robogónak jót...

50 ccm 2 ütemű robogónak jót tesz e néha egy kormolás, mint a dízel autónál?

Figyelt kérdés
Városban főleg 40-45 körüli tempó szokott lenni. Max 65 körül megy. Néhány km 60al jót tesz a rendszernek?

2021. szept. 8. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
És mit akarsz kikormolni? Az EGR-t? A szelepeket? Ja várjunk csak...
2021. szept. 9. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
50es robogón alapból csutkagázzal megyünk mindig, mit akarsz még kormolni rajta? :D
2021. szept. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden motornak jót tesz.

Mondjuk amikor robogóztam, ha volt hely mindig húztam neki rendesen, persze Bp-n a forgalom tempója sok helyen meg is kívánja a 70-80-as utazósebességet.

2021. szept. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

(1-2) Hét vajon mit akarnék takarítani? Ami lerakódik a kipufogóban, vagy akárhol, ugyanis NEM SZOKTAM csutka gázzal max sebességen menni, csak néha rövid ideig. És ha nem mész max gázzal, mert kímélnéd a motorod, 2 üteműnél főleg, nem tudom nem-e rakódik le valami.

(3) Egy 50 köbcentissel nem mész 70-80 al :) nem bír annyit menni, de ha mégis, ott nagyon erőlködik, nem kéne hamar kicsinálni a motorját, nem gondolnám, hogy max gázra van kitalálva.

Ígyis az enyém pesten pl. tegnap este-éjszaka kb 4,5!!! litert evett. Ha most végig csutka gázon megyek, a sok indulással megállással együtt, mennyi l fogyott volna 100-on?

2021. szept. 9. 14:53
 5/6 A kérdező kommentje:
and 4,5-öt 100km-re értettem átszámolva
2021. szept. 9. 14:54
 6/6 anonim ***** válasza:

#4: "Egy 50 köbcentissel nem mész 70-80"

Így van, ezert is vettem egy 70-est :)

2021. szept. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!