Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell kikormolni az autót?

Hogy kell kikormolni az autót?

Figyelt kérdés

Utóbbi időben belustult a Thalia. Lomhácska, néha köhög. Ismerősök azt mondták kormoljam ki, vigyem el egy hosszabb útra magas fordulaton.


De hogy kell kikormolni? Nem megy tönkre tőle?



2021. szept. 22. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Tankold tele 100-as benzinnel és irány az autópálya. Pörgesd kicsit jobban, mint szoktad.
2021. szept. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%

Leereszted a benzint.

Löksz bele 100as benyát + spuri adalékot

Alapjáraton járatod 45 percig

Ezután gyujtáskábelek le. Majd vissza

Elindulsz egy hosszú útra, tiltáson váltogatod. Hagyod leforogni, hirtelen satfufékek, majd újra kigyorsítások tiltáson.

Ezután megállsz. Hagyod kicsit alapjáraton lenyugodni. Akku saru le. ECU-t resetelni kell hogy az új értékeket betanulja. Ilyenkor érdemes a pillangószelepet is hozzá igazítani az új értékhez.


Nagyjából ennyi

2021. szept. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
ez a 100-as benzin amúgy honnan jön? Az én autóm még rosszabbul megy azzal... igaz, régebbi autó, még úgy van a tanksapkában hogy 93/95 :D De szerintem teljesen felesleges, ahogy az adalékok is, a jobb benzinben már alapból vannak adalékok
2021. szept. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem anno bevált. Sokáig csak "sima" benzint tankoltam és tényleg lomha lett az autó és nagy gázadásra fulladt. Akkor ajánlották a Shell 100-ast. Pár 10 kilométer után úgy ment, mint a rakéta.
2021. szept. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Utóbbi időben belustult a Thalia. Lomhácska, néha köhög. Ismerősök azt mondták kormoljam ki, vigyem el egy hosszabb útra magas fordulaton."

És a szerelő mit mondott?

De ha elszántan ezt tervezed, akkor csüccs bele, irány a pálya, és legalább 20 km négyezres fordulat felett.

2021. szept. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
#5 nem mindegyik autó szereti ám ha pörgetik, az enyémnek mindig akkor jönnek elő a nyűgei pl, ha nyugisan vezetem akkor meg semmi gond vele
2021. szept. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

El olvastad a válaszban lévő kérdést is?

"És a szerelő mit mondott?"

2021. szept. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Ez benzines amúgy ???
2021. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Kulcs szavakat olvastad?
2021. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy mi a baja és hogy érted azon hogy köhög az autónak.Ha részletesen leírod hogy mi a baja akkor talán tudok segíteni és más is rajtam kívül.
2021. szept. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!