Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül magyarországon...

Pillowtalk2216 kérdése:

Mennyibe kerül magyarországon egy autó megvétele az autó árán kívül?

Figyelt kérdés

Sziaszutok, úgy értem a kérdést, hogy egy autó kb 1 milla és mennyibe kerül még és mit kell megcsinálni az adott autóval kapcsolatban, hogy tudd használni?

Én szlovákiában élek és meg veszek egy autót, kifizetem az árát, átírjuk az azt jelenti, hogy 33 euró, ha járásból veszem ha más járásból akkor 66 euró. nem kell eredet vizsga se műszaki ha van rajta! Biztosítást kell kötni az nagyon max 160 euró 1 évre(De itt mindenki negyedévette fizeti 40euró) és ennyi! Szal 33 vagy 66 + 40

Itt csak ennyi, de hallottam, hogy nálatok több dolgot kell csinálni, hogy használhasd!


Tudom, hogy szarul fogalmaztam, de örülök, hogy így is valahogy leírtam! :D

Köszi a választ!



2021. szept. 26. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyban függ attól, hogy milyen autót veszel (mekkora, milyen évjárat, üzemanyag) és milyen papírokkal rendelkezik.

Vannak erre kalkulátorok, meg rengeteg kérdés itt is, ahol részletezve van.

Ha magyar papíros autó, akkor kell rá KGFB kötni (autó és tulajfüggő), átíratási illeték (autófüggő), új forgalmi (6000 Ft), törzskönyv (6000 Ft), eredetvizsga (kb. 20.000 Ft) Ha külföldi, akkor még erre jön a regadó, az új rendszám, esetleg adásvételi fordítás, műszaki vizsga/szemle stb. Konkrét autón kell végégzongorázni

2021. szept. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A papíros dolgokon felül azt szokták javasolni, hogy azért ajánlott a kötelező dolgokat le és kicseréltetni, mert a nagy óratekergetési lázban, ami gondolom Szlovákiában is divat lehet, nem lehet tudni, hogy mikor volt pl vezérléscsere, és könnyen előfordulhat, hogy a végét járja. Volt is erre példa, hogy a vásárlás után pár héttel elszakadt a vezérműszíj.
2021. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a biztosítást nem kell azonnal fizetni megkötöd neten kinyomtatod a szerződést azzal már aátírják a csekk később postán jön

[link]

2021. szept. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!