Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi volt a legmegdöbbentőbb...

Mi volt a legmegdöbbentőbb autó amit valaha láttatok?

Figyelt kérdés

Annak kapcsán jutott eszembe hogy most kora délután elment a házunk előtt egy fekete Lamborghini Gallardo, egészen szürreális és hihetetlen volt, ahogy kinéztem a kapun és az úton ahol állandóan traktorok meg Suzukik, Fordok, esetleg olcsóbb Mercedesek járnak, egy ilyen elképesztő autó menjen végig, még ha csak átutazóban is... A világ végén lakom, kisváros külvárosi részén, itt még a Ford Mustang is kb. olyan ritka mint a fehér holló, Lamborghini szerintem amióta létezik a város még nem tette be ide a lábát. Az más hogy Pesten lát az ember ilyesmit, vagy akár nagyobb városokban, de itt a senkiföldjén, kvázi egy faluban el se akartam hinni. Soha ilyen komoly autót még errefelé az életben nem láttam.

Ennek kapcsán jutott tehát eszembe hogy ti milyen olyan autót láttatok UTCÁN, tehát nem szalonban, autós találkozón, bemutató napon meg ilyenek, hanem szín tisztán random az utcán állni vagy közlekedni, amitől leesett az állatok, amit még soha korábban, amire azt mondtátok hogy "na ez igen"?



2021. szept. 27. 02:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Kb. 5 éve láttam élőben közlekedni városban egy kissé lepusztult, nagyon öreg fekete Dodge Chargert... Libabőrös lettem az öreg V8-as motor jellegzetes dorombolásától, hiába volt kissé ütött-kopott az az autó, nagyon méltóságteljes volt, ahogy kb 40-50 km/h-val suhant... Sok fiatal FORD Mustang is jár felénk, többször láttam Corvette stb amerikai autókat is, de az az öreg Charger volt a 'legmegdöbbentőbb' számomra... Sima magyar rendszámja volt, nem OT-s, és úgy nézett ki, mint amit kb. napi szinten használnak is, nem volt túl csilli-villi, de sugárzott belőle az erő, a méltóság... Filmen szinte mindennapos látvány, de élőben, utcán közlekedni látni és nem egy autós találkozón kiállítva... Az teljesen más élmény volt.
2021. szept. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%

En is automanias vagyok es megnezem a kocsikat de manapsag mar nem sok auto van amire azt mondom "na ez igen".

Amerikaban elek, ezert a Mustang, Charger, Corvette mindennapos latvany felenk.

Lattam mar Lamborghni Urus-t ami nagyon tetszett, mostanaban Mustang Mach-e-t is lattam parszor es rengeteg teslat.

Dolgoztunk egy haznal, a tulaj felnyitotta a garazskaput es ott allt a Lamborghini Aventador.

2021. szept. 27. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
98%
Egy Citroën cv2 (kacsa) benne egy szőke huszonéves picsával😁
2021. szept. 27. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Felénk is pár éve volt egy kék Lamborghini, pár hete egy Ferrari. De egyik helybéli emberke vett egy M8-at az sem semmi.
2021. szept. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Koaxk Ábel ***** válasza:
95%
Itt Budapesten már annyira nem feltűnő, hogy elsuhan egy Ferrari vagy Lamborghini. Ami viszont élénken megmaradt bennem, pár éve Siófokon az Aranyparton sétáltam és elment mellettem egy Pagani Zonda, na az belevésődött az emlékeimbe, mert se előtte, se azóta nem láttam ilyet, azt sem gondoltam, hogy Magyarországon egyáltalán van belőle egy darab is!
2021. szept. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 L.. István ***** válasza:
96%
Egy Velorex.
2021. szept. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
A legmegdöbbentőbb autó az kis Polszki volt, ami nagy sebességgel ütközött frontálisan egy kamionnal.
2021. szept. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
98%
Engem egyszer egy Trabant előzött meg az autópályán, pedig 130-cal mentem. Nem volt egy mindennapi érzés.
2021. szept. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
Londonban láttam egy Lamborginit, de a színe(?) miatt volt különleges: tükörfényes volt és holografikus, színváltós.Egyébként pedig a legszürreálisabb autó(?)-élményem a következő volt: A lányomnak próbáltam éppen elmagyarázni, mi is volt a Velorex, miközben gyalogoltunk egyik faluból a másikba, novemberi ködös időben reggel. Egyszer csak a távolban láttuk, hogy velünk szemben valami jön. Lassan bontakozott ki a ködből egy szamár, ami húzott egy Velorexet...
2021. szept. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%

Én kb egy hónapja láttam egy ilyen autót Pécs környékén.

Hihetetlen hogy milyen hatalmas autó!


[link]

2021. szept. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!