Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az alábbi lengőkar szilentet...

Az alábbi lengőkar szilentet hol kell keresni a kocsin?

Figyelt kérdés

A képen látható egyik szilent elvileg kiszakadt a szerelőm szerint. Kicsit sokallom érte a pénzt, mivel párban kell cserélni, de alá néztem és nem találom.

[link]



2021. okt. 11. 22:57
1 2
 1/19 Beviz Elek ***** válasza:
Segítek megkeresni ha leírod hogy milyen kocsiról van szó.
2021. okt. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ez egy Mazda 3-as, skyactiv 2014
2021. okt. 11. 23:23
 3/19 Beviz Elek ***** válasza:

Ez az első alsó lengőkarok hátsó bekötési pontja és 20ezer/darabtól indulna az ára ha lehetne találni olcsóbb webshopokban, a Bárdi/Unix ha beszerzi akkor kedvezmény nélkül lesz vagy 35-40e/db, esetben komplett lengőkart tudsz venni.

[link]

2021. okt. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem öreg autó és már kiszakadt??
2021. okt. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát van benne 143 ezer km, a nyáron voltam Horvátban az Isztria legdélebbi részén, ahol tiszta köves volt minden és ott 5-10 km-ert araszoltunk, szerintem akkor szakadhatott ki, mivel a januári műszakin még nem szóltak.
2021. okt. 12. 09:15
 6/19 anonim ***** válasza:

honnan szedtétek a 40 ezres árat? Autodoc-on 20 ezer egy ilyen pl: [link] .

egyébként ,ha találsz csak sziletet, akkor ki lehet nyomni a régit és belehelyezni újat, így olcsóbb lenne, csak kell hozzá megfelelő szerszám és hidraulikus nyomó

2021. okt. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
zsu.hu-n van 16 ezerért az egyik oldalra, a kimásolt kép egyébként onnét van, annyi hogy a másik oldalra jelenleg nem kapható, és a szerelő szerint ilyenkor mindkettőt kell cserélni ...!?
2021. okt. 12. 10:11
 8/19 Beviz Elek ***** válasza:

#6

A termék beszerzési ára megközelítőleg azonos, a különbség hogy kinek mennyi költsége van rajta és mennyi hasznot tesz rá.

Egy webshop olcsón tudja adni mert van egy nagy raktára és csak elpostázza a megrendelt termékeket. A Bárdi/Unix rengeteg kirendeltséget üzemeltet és az áruterítőik folyamatosan rohangálnak az országban, ezért van az hogy míg egy webshopból 3+ nap mire megérkezik az alkatrész addig a Bárdi/Unix esetében reggel megrendeled és délután átveheted. A magánszemélyeken vastagon fog a ceruza a kicsi forgalom miatt, de a szerelők stb esetén 45%-os kedvezményt is kaphatsz.


Amíg otthon éltem többször összehasonlítottam az árakat mert nekem sem volt mindegy hogy mennyit fizetek, a zsu és társai ára megegyezik a Bárdi/Unix 55%-os árával, viszont teljes ár esetén a 20-25ezres Zsu ár az a Bárdi/Unix esetében 35-40ezer.


A szerelő a Bárdi/Unix-ból vásárol és a kedvezményt sem fogja átadni (legalábbis ez a bevett gyakorlat).

2021. okt. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 krwkco ***** válasza:

" a szerelő szerint ilyenkor mindkettőt kell cserélni"

Ezt már felvetetted itt is:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__11..

Írtam rá egy megfontolandó választ. Ha olyan szerelőd van, aki beszereli a hozott alkatrészt, akkor cseréltesd ki, amelyik szakadt. Ha meg nem fogadja el, akkor úgyis mindegy, hogy Neked mi kapható.

2021. okt. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Beviz Elek ***** válasza:

Én inkább azt nem értem hogy a szerelője elmondta pontosan melyik alkatrésszel van a baj, ezt ide nem írta volna le és minket tornáztat hogy megtaláljuk. Leírom azt amit a szerelője már a legelején elmondott, de annyit sem böfögne ide hogy a nevét már tudtam csak hülye vagyok és nem ismerem fel az autón.


Majd megoldod magadnak vagy jön egy másik hülye és tornázik neked tovább hogy segítsen.

2021. okt. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!