Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.5-2 millió fori között...

1.5-2 millió fori között jetta golf 6 octavia Nissan qashqai esetleg?

Figyelt kérdés

2021. okt. 23. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

Na de mégis mire?

Mert azért ezek elég különböző autók.

Nekem ezek közül napi használatra a Golf VI, ha el tudnék kezdeni építkezni, akkor Octavia, kombi. A Jetta egy puttonyos Golf így nálam kiesik. SUV-ot meg a világért sem.

2021. okt. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
külföldre ingázáshoz , meg városban járkáláshoz elsősorban..
2021. okt. 23. 21:32
 3/14 A kérdező kommentje:
Valami férfiasabb autót keresek.
2021. okt. 23. 21:36
 4/14 anonim ***** válasza:
Ingázáshoz VAG TDI, városozni kis benzines. Mennyi cuccal, hány ember ingázik? Melyik a több, az ingázás vagy a város? Tehát minden nap városozol de két havonta jársz csak haza egyedül? Mert akkor elég egy Golf. Vagy nagybevásárlásra használod csak városban, de családdal két hetente megy az ingázás? Mert akkor kombi Octavia
2021. okt. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de a golf nem túl nőies? nekem valami férfiasabb autó kellene , ezért lenne jó a jetta pl.. csak nemtudom ennyi pénzből milyet kapnék.. audit nem szeretnék , bmwtől mercitől meg félek..
2021. okt. 23. 21:39
 6/14 anonim ***** válasza:

Mégis miért lenne nőies a Golf? A Jetta meg nem? Láttál már Jettát? ugyanúgy néz ki, mint a Golf csak van rajta egy doboz hátul.

Az audi meg ugyanaz, mint a VW, meg a Skoda...

És még arról nem is beszéltünk, hogy a Káskájt meg az unatkozó újgazdag mamazillák használják általában

Ennyi komplexussal inkább vegyél repülőjegyet

2021. okt. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
írtam privát beszéljünk már ott légyszi
2021. okt. 23. 21:47
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

De miért privátban? Pont az a lényege a kérdésnek, hogy mindenki tanuljon belőle.

Szerintem elég részletesen leírtam melyiket milyen feltételekkel venném.

Ha neked f/szméregetésre kell valójában a kocsi, akkor meg kell venni valami kicsit öregebb izmosabb, sportosabb gépet, aztán kész

2021. okt. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
de egy 6os golf fenntartása drága? alkatrészárak stb?
2021. okt. 23. 22:27
 10/14 anonim ***** válasza:
Írj privátban a férfiasságodról.
2021. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!