Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel lehet biztonságosan...

Mivel lehet biztonságosan eltávolítani a gumi réteget a műanyag alkatrészekről? VW Golf 4

Figyelt kérdés
Próbálkoztam Diluant oldószerrel, jól leszedi , de nem tudom mennyire káros a műanyagra nézve, mivel ugye ez festékoldó. Eléggé elkezdett hámlani a gumiréteg az ajtókilincseken, meg a kapcsolókarnál és nemszeretnék most újakot venni ezek helyére. Köszönöm a választ előre is.

2021. nov. 1. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy youtube-os videóban a ficko légfrissítőt öntötte ki és azzal oldotta le ez a gumiszerű bevonatot.

4 perc 22másodpercnél

https://www.youtube.com/watch?v=LC4TnEF7KJ8&t=120s

2021. nov. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oh, tenyleg, megprobalom ezt is szerintem. Esetleg milyen festekkel lehet ezeket a reszeket ujrafesteni, ami nem kopik olyan gyorsan?
2021. nov. 1. 20:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Én lekapartam az autóbehúzóról.

Jobban jársz, ha ali-ról rendelsz egy szettet aztán kész.

2021. nov. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem akarok venni, majd tervembe áll. Mert van másra is amire költesek az autón ami fontosabb.
2021. nov. 2. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!