Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek Vályi...

Mi a véleményetek Vályi Pistáról, mint autós műsorvezetőről?

Figyelt kérdés

2021. nov. 17. 11:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%

Le kéne állnia a "szeles" kajákkal. Vagy legalábbis otthon reggel végeznie a dolgát és nem az autóba félig... :) De hát a mai kultúra megkívánja ezt, és még tapsolnak is érte.


Egyébként jó műsorvezető lenne, mert tud humoros és informatív is lenni. A tájszólása is mulattató. Jól sejtem amúgy Nógrádi?


Van az a fiatal srác nem jut eszembe a neve magánzóban tesztelget kocsikat, ami nem lenne alapjában rossz, sőt nagyon is jól "tolja", viszont azért maradhatna objektív egy-egy teszt során, mikor megkapja tesztre a nagymotoros nagyótót, fülig ér a szája és onnantól racionalizmusnak lőttek...

2021. nov. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Kicsit fura a beszéde, viszont szakmailag amiket elmond egy adott tíusról az miatt le a kalappal előtte.
2021. nov. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Nem nógrádi, hanem szlovákiai. Pontosabban csehszlovákiai, mert akkor még Csehszlovákia volt mikor ő született. Beszél is csehül-szlovákul.

Én bírom Pistát. Nem sűrűn nézem a csatornáját mert nem vagyok egy autó mániás. Az Alfa Romeo Giulias videói tetszettek. Szeretem azt az autót.

2021. nov. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Én nagyon bírom. Látszik hogy ért a kocsikhoz és bírom a humorát.
2021. nov. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
73%
Bírom, csak engem zavarnak a hosszú videói. 10-15 perc bőven elég lenne egy gépről, nem 40, meg 1 óra.
2021. nov. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
20%
önelégült fasz
2021. nov. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a Pista szórakoztató. A szakmai tudása is megvan, de azért sok esetben nem olyan mély az éppen bemutatott típussal kapcsolatos tudás nála, mint mondjuk Göbinél vagy Csikósnál. Cserébe míg Göbi és Csikós tényleg inkább csak azoknak szórakoztató, akiket kifejezetten érdekelnek az autók és a technikai részleteik, addig Pistát még egy laikus is élvezettel nézheti, mert vicces, és nem túl sok benne a műszaki részlet, inkább őszintén, kertelés nélkül megmondja hogy mi a jó, meg mi a sz@r az adott autóban, használati szempontból nézve.
2021. nov. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Én bírom, a tájszólását mondjuk kellett szoknom, de jó a humora, van stílusa, van élet a videóiban, a Winkler totalcaros videóit is azért bírtam, mert nem egy monoton szürke autóbemutatás volt sosem.
2021. nov. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem egy Göbi az tuti, de nincs vele bajom :)


Egyedül talán az, hogy mindenre azt mondja ez jó, ez szép, ez a forma gyönyörű stb stb..

Göbi megmondja pl. a saját véleményét, hogy ez itt nem tetszik neki, az nem tetszik de lehet másnak tetszik..


Azért elég kicsi az esélye, hogy egy embernek az összes autón tetszik az összes részlet :D


De ezt leszámítva tudja mit beszél és ért is a dolgokhoz :)

2021. nov. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Baromi jóarc és szakmailag zseni. Tökéletesen végzi a munkáját.
2021. nov. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!