Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » RS50-el, vagy bármilyen...

RS50-el, vagy bármilyen AM6-os kismotorral, mekkora volt eddig a legnagyobb távolság, amit gond nélkül egyhuzamban levezettetek?

Figyelt kérdés
Itt leginkább az érdekelne, hogy tapasztalatok alapján 160-200 km-ert meg lehet-e tenni gond nélkül, persze nem végig csutka gázzal.

2021. nov. 22. 20:19
 1/3 Vortrex ***** válasza:
Lutri, és egy 50es két ütemű motornál az is marad... Volt hogy két tank benzint is kimotoroztam egy huzamban, meg számtalanszor hogy haza kellett tolni, erre nem lehet alapozni semmit
2021. nov. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vortrex ***** válasza:
Cagiva Mito 50, hasonló konstrukció
2021. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Anno tinédzser koromban volt nekem egy nagyon szépen felújított Simsonom, 70/4-es blokkal, 5 fokozatú "hosszú" váltóval.

Simson maradt így is, sosem volt túl megbízható, de többször mentem vele relatíve nagy távot.


Egyszer mentünk pár másik megszállott Simson / MZ tulajjal egy Balaton-kört, fürödtünk egyet Tihanynál, meg megálltunk itt-ott nézelődni, fotózkodni, de amúgy egy seggel megvolt. Az nagy élmény volt, ott épp nem is ment tönkre egy motor sem a 7db NDK-s csodából, egy darab beköpött gyertya volt a legnagyobb problémánk, az is már a legvégén. De ezt mai napig emlegetjük, vittünk magunkkal pénzt szállásra, annyira biztosak voltunk benne hogy lerohadunk valahol.


Aztán egyszer tényleg egy fenékkel Fonyód-Budapest II. kerület a 7-esen végig. Na az kemény volt, hideg is volt már, hülye voltam és nem öltöztem fel megfelelően, a Velencei-tó környékén leszakadt a kipufogóm (a hátsó tartó konkrétan elolvadt - egyedi Vrezo volt, egyedi tartókonzollal, ennyit bírt), természetesen nem vittem semmit amivel lehetne helyettesíteni, és hihetetlen, de akkora mákom volt, hogy pont lerobbant egy autó is ott ahol én, jött érte az autóklubos, adott nekem egy jó kis drótot, azzal megoldottam a felfogatást hazáig.


Mai fejjel is nekivágnék egy túrának társasággal, de egyedül soha.

2021. nov. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!