Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyorshajtás külföldön, hogy...

Gyorshajtás külföldön, hogy fizetem be?

Figyelt kérdés
Spanyolországban nyaraltunk, rá két hónapra kaptam a papírt, bérelt autóval gyorsan hajtottam. Az egész levél spanyol, nem tudok spanyolul, így a felét se értem fordítóval.. Mit tegyek? Be szokták fizetni egyáltalán az ilyen bírságokat, vagy nem tudják behajtani?
2021. nov. 29. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Lefordíttatod és annak megfelelően befizeted , elutalod a pénzt.

Ha hagyod akkor felhalhozódik és nagyon sok lesz belőle, de akkor is lefogják tiltani vagy leülöd.

2021. nov. 30. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Legyen már benned annyi gerinc, hogy vállalod, amit csináltál.

Bár sajnos attól félek, ez nem mond semmit, sunnyogós-sumákolós vagy a kérdésed alapján.

Nyugi, EU-n belül be tudják és be is fogják hajtani. Persze nem egyből, megvárják, míg kicsit feljebb megy az összeg a kamatokkal meg a behajtó munkadíjával, stb. Tanuljon csak az esetből az a káeurópai tirpák.

2021. nov. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
47%
Kettes neked valami problémás van.
2021. nov. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Így igaz. Ki nem állom a gerinctelen embereket.
2021. nov. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Befizetném, csak nem tudom hogyan. A vonatkozó szerv oldalán van egy űrlap amit kitöltve el kéne jussak oda, hogy kapjak egy számlaszámot, hova utaljak, de ez félúton system not available at this moment üzenettel megállít, egy hete nem enged tovább... :)
2021. dec. 6. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!